Trwa ładowanie...
dpjcvyf
dpjcvyf

W sobotę zlot miłośników włoskiej motoryzacji

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
dpjcvyf

13 września w Zespole Pałacowo-Parkowym w podwarszawskim Rozalinie odbędzie się zlot fanów włoskiej motoryzacji - Forza Italia.

Jest to czwarta edycja imprezy, która integruje właścicieli współczesnych i zabytkowych pojazdów z Włoch oraz klubowiczów zrzeszonych w polskich klubach i na forach. Pierwsze dwa zloty odbyły się przy pałacu w Oborach koło Warszawy, a kolejna na Torze Poznań. - Po zeszłorocznych, wyścigowych emocjach wracamy do nieco bardziej statycznej, ale bogatej w treść formuły spotkania. Szacujemy, że w tym roku odwiedzi nas co najmniej 150 załóg zrzeszonych w ponad 20 klubach - mówi komandor zlotu, Jakub Strzemżalski.

Na odwiedzających czeka wiele atrakcji - m. in. rajd nawigacyjny, jazdy próbne, stoiska kulinarne z włoską kuchnią, galeria zdjęć Marty Król czy wystawa zarówno klasycznych, jak i współczesnych Fiatów, Abarthów, Alfa Romeo, Lancii i skuterów Vespa.

dpjcvyf

Uczestnicy zostaną zaproszeni do wystawienia swoich aut w konkursie elegancji, a najpiękniejszy samochód zostanie uhonorowany tytułem "Pojazd zlotu Forza Italia 2014". Nie zabraknie też wykładów o tematyce związanej z historią włoskich aut czy konkursów wiedzy o motoryzacji i Włoszech.

Źródło: Fiat-Chrysler

ll/tb, moto.wp.pl

Najlepsze wspólne przejazdy w Polsce. Zaoszczędzisz nawet 100% kosztów paliwa!

dpjcvyf

Podziel się opinią

Share

dpjcvyf

dpjcvyf