Trwa ładowanie...
d2xzpvz
W kilka minut uzbierał 33 punkty i stracił prawo jazdy

W kilka minut uzbierał 33 punkty i stracił prawo jazdy

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d2xzpvz

*Zdobycie prawa jazdy nie jest prostym zadaniem. Niezwykle łatwo można je jednak stracić. Czasami wystarczy kilka chwil i odrobina pecha. *

Policjanci z lęborskiej drogówki, patrolujący nieoznakowanym radiowozem z wideorejestratorem drogę krajową nr 6, zatrzymali 29-letniego kierowcę ze Słupska, który Skodą Superb w kilka minut uzbierał 33 punkty karne. Kierowca, jadąc przez Lębork, kilkukrotnie przekroczył znacznie prędkość, a także wyprzedzał inne samochody na skrzyżowaniu, na przejściu dla pieszych, a także przekraczając podwójną linię ciągłą. Stworzył też zagrożenie dla innych kierowców, przejeżdżając przez skrzyżowanie z prędkością ponad 115 km/h przy wyświetlanym na sygnalizatorze żółtym świetle. Wszystkie niebezpieczne sytuacje na drodze policjanci nagrali wideorejestratorem, a film będzie stanowił materiał dowodowy. Policjanci zatrzymali mężczyźnie uprawnienia do kierowania pojazdami.

O wysokości grzywny i okresie, na jaki zostanie kierowcy zatrzymane prawo jazdy za brawurową jazdę, zdecyduje sąd, do którego policjanci skierowali wniosek o ukaranie pirata drogowego.

Źródło: Policja
tb/

d2xzpvz

Podziel się opinią

Share

d2xzpvz

d2xzpvz