Trwa ładowanie...
Volvo
25-06-2020 20:57

Volvo Selekt – samochód używany z salonu

Zakup używanego samochodu wiąże się z podjęciem pewnego ryzyka. Oferty zamieszczane przez prywatne osoby nie zawsze prezentują prawdę. Dla uniknięcia niepotrzebnych rozczarowań i zaoszczędzenia czasu warto skorzystać z oferty Volvo Selekt i mieć pewność, że zakupione auto jest w pełni sprawne, ekskluzywne i bezpieczne.

Volvo Selekt – samochód używany z salonuŹródło: materiały partnera
d40yum5
d40yum5
Artykuł sponsorowany

Volvo Selekt – najlepsze auta używane

Program Volvo Selekt obejmuje najlepsze używane samochody Volvo dostępne na rynku. Pojazdy te są niezawodne i odpowiadają na potrzeby młodych i wieloletnich kierowców. "W ofercie Volvo Selekt znajdują się używane modele, które nie są starsze niż 7 lat oraz dodatkowo ich przebieg nie jest wyższy niż 150 000 km. Każde auto w naszym salonie Volvo Auto-Boss sprawdzane jest pod kątem ewentualnych usterek i napraw. Łącznie pod lupą naszych specjalistów tuż przed wprowadzeniem pojazdu do oferty Volvo Selekt znajduje się ponad 100 jego najważniejszych elementów i podzespołów” - mówi specjalista ds. obsługi klienta w salonie Volvo w Bielsku-Białej, w którym można skorzystać z programu Volvo Selekt.

Volvo Selekt – samochód używany na każdą kieszeń

To, co wyróżnia Volvo Selekt to także wyjątkowy sposób finansowania. Doradcy przygotowują spersonalizowaną, atrakcyjną ofertę, która jest doskonale dopasowana do indywidualnych możliwości klienta. Program obejmuje każdy model, wersję wyposażenia oraz wersję silnikową. Dodatkowo auta objęte są roczną usługą Volvo Assistance (na terenie całej Unii Europejskiej, 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę), rocznym ubezpieczeniem kosztów napraw lub roczną gwarancją bez ograniczeń przebiegu. Co więcej, ubezpieczenie lub gwarancja chronią wszystkie kluczowe mechanizmy i układy elektryczne oraz obowiązują nie tylko na terenie Polski, ale także we wszystkich krajach Unii Europejskiej oraz Szwajcarii, Liechtensteinie i Norwegii. "Na uwagę zasługuje także możliwość wymiany używanego Volvo zakupionego w ramach programu w ciągu 30 dni lub do 1 500 przejechanych kilometrów na inny model o nie mniejszej wartości. Zadowolenie klienta jest dla nas niezwykle istotne i chcemy, by auta w pełni odpowiadały oczekiwaniom. Jesteśmy pewni oferowanych samochodów, dlatego też bez wahania jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom właśnie taką możliwość” - dodaje.

Volvo Selekt – kompleksowa kontrola

Jednym z podstawowych problemów, które dotyczą osób poszukujących używanego Volvo jest niepewność w stosunku do stanu technicznego pojazdu. W przypadku Volvo Selekt wszelkie obawy są nieuzasadnione. „Każdy używany samochód Volvo Selekt przechodzi przegląd sprawdzający ponad 100 punktów kontrolnych, dzięki któremu możemy zapewnić bezpieczeństwo i osiągi zgodne z najwyższymi standardami Volvo. Wykorzystanie podczas przygotowywania samochodów do sprzedaży tylko i wyłącznie oryginalnych części sprawia, że oferowane auto zawsze jest i będzie w 100% Volvo. Ponadto każdemu pojazdowi przywracane zostają ustawienia fabryczne oraz przeprowadzana jest pełna aktualizacja oprogramowania” - podkreśla. Wygoda, bezpieczeństwo i wysokiej jakości kontrola to cechy Volvo Selekt.

Oferta programu dostępna jest w salonie Volvo Auto-Boss w Bielsku-Białej. Nie stanowi ona oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego.

Artykuł sponsorowany

d40yum5
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Wyłączono komentarze

Jako redakcja Wirtualnej Polski doceniamy zaangażowanie naszych czytelników w komentarzach. Jednak niektóre tematy wywołują komentarze wykraczające poza granice kulturalnej dyskusji. Dbając o jej jakość, zdecydowaliśmy się wyłączyć sekcję komentarzy pod tym artykułem.

Paweł Kapusta - Redaktor naczelny WP
Paweł KapustaRedaktor Naczelny WP
d40yum5
Więcej tematów