Trwa ładowanie...
d2xzpvz

Verva Street Racing – największa impreza motoryzacyjna wraca

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Verva Street Racing – największa impreza motoryzacyjna wraca
(Szymon Jasina)
d2xzpvz

Verva Street Racing to największa impreza dla fanów motoryzacji i nie tylko w naszej części Europy. Samochody wyścigowe, rajdowe, polskie i światowe gwiazdy sportu motorowego, supersamochody i legendarne auta sprzed lat – to tylko część z atrakcji, jakie co roku czekają na widzów. Podczas nadchodzącej edycji po raz drugi wystąpi w Polsce trójka prezenterów znanych z programu „Top Gear” – Jeremy Clarkson, Richard Hammond i James May.

Fani motoryzacji raz w roku mają swoje święto – jest to Verva Street Racing, impreza odbywająca się w Warszawie, która łączy wszystkie aspekty tej pasji. Niezależnie od dyscypliny sportu motorowego, jaką się interesuje oraz rodzaju samochodów, jakie cię fascynują, znajdziesz coś dla siebie. Pokazały to poprzednie edycje. Na samym początku odbywa się Pit Party, na którym można z bliska zobaczyć kilkaset samochodów i motocykli wszelkiego rodzaju. Tak samo będzie też w tym roku. Jak wyglądała poprzednia edycja Verva Street Racing?

Na Stadionie Narodowym przygotowano specjalny pustynny tor. Do jego budowy, która trwała nieprzerwanie siedem dni, zostało wykorzystanych 4500 m3 gliny i 2000 m3 piasku, przywiezionych przez ponad 400 ciężarówek. Do wykonania tego zadania było potrzebnych aż 1000 osób.

Przed główną częścią imprezy widzów rozgrzewały specjalne pokazy. Na stadionie zaprezentowały się między innymi low-ridery, amerykańskie radiowozy i samochody rajdowe. Nie zabrakło też ewolucji mistrzów FMX i salta do tyłu wykonanego skuterem śnieżnym. Po raz pierwszy na Stadionie Narodowym odbył się wyścig żużlowy. To wszystko było jednak tylko zapowiedzią starcia najlepszych polskich kierowców rajdowych z reprezentantami Reszty Świata, wśród których znalazły się takie legendy jak Carlos Sainz, Marcus Grönholm i Marc Coma. Całą imprezę uatrakcyjniał koncert światowe gwiazdy funku, czyli brytyjski zespół Jamiroquai.

Specjalną niespodziankę dla swoich fanów przygotował Adam Małysz, który podczas Verva Street Racing po raz pierwszy pokazał swój nowy samochód, którym następnie wystartował w Dakarze.

d2xzpvz

W tym roku podczas motoryzacyjnego święta na Stadionie Narodowym w Warszawie pojawią słynni prezenterzy programu „Top Gear”, czyli Jeremy Clarkson, Richard Hammond i James May. Zaprezentują oni swoje nowe widowisko, podczas którego można spodziewać się najdroższych samochodów, zapierających dech w piersiach kaskaderskich pokazów, ale też wielu śmiesznych sytuacji i typowego brytyjskiego humoru. To nie pierwszy raz, kiedy ta trójka wystąpi podczas Verva Street Racing. Anglicy gościli już w Polsce dwa lata temu i nie zawiedli widowni zebranej na wypełnionym po brzegi Stadionie Narodowym. Teraz na pewno też tak będzie.

Bilety już można kupić za pośrednictwem sieci sprzedaży eBilet.pl oraz w salonach Empik na terenie całego kraju. Ceny biletów w zależności od wyboru miejsc na Stadionie Narodowym: 129 zł, 159 zł lub 249,00 zł. Bilety dla dzieci w wieku 4-12 lat objęte są dodatkową zniżką w wysokości 20 proc. W sprzedaży będą dostępne także wejściówki do specjalnej strefy VIP GOLD w cenie 999 zł. Dla osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach inwalidzkich cena biletu to 99 zł. Kwoty te nie obejmują wstępu na Pit Party. Dodatkową wejściówkę można nabyć za 29 zł.

Podróże po całej Polsce za małe pieniądze? To możliwe z BlaBlaCar!

d2xzpvz

Podziel się opinią

Share

d2xzpvz

d2xzpvz