Trwa ładowanie...
d2vhdfs

VERVA Street Racing już w sobotę

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
VERVA Street Racing już w sobotę
(mat. prasowy)
d2vhdfs

Oficjalne wyścigi i rajdy wpisane na stałe w kalendarze międzynarodowych federacji vs bezkompromisowy drift, ściganie do granicy mocy i ulice wypełnione ekstrawaganckimi, stuningowanymi maszynami. Najlepsi polscy zawodnicy vs pasjonaci ostrej jazdy. Dzień vs noc. Race vs street. A na deser wielkie motoryzacyjne show prowadzone przez niekwestionowane gwiazdy – Jeremy’ego Clarksona, Richarda Hammonda i Jamesa Maya. Tak będzie wyglądać szósta edycja VERVA Street Racing, która odbędzie się już w tę sobotę na PGE Narodowym. Ostatnie bilety są jeszcze w sprzedaży na eBilet.pl.

Zanim jednak wyczynowe samochody wyjadą na płytę PGE Narodowego, będzie można przyjrzeć im się z bliska w strefie wystawowej Pit Party. W godzinach 14.00-17.00 (wejście do 17.00) posiadacze biletów ze specjalną wejściówką będą mogli podejrzeć przygotowania do wieczornego show. W Strefie Akcji, zlokalizowanej od strony Wybrzeża Szczecińskiego, będą odbywały się natomiast emocjonujące popisy drifterów, motocyklistów FMX i stunt. Pit Party zlokalizowane będzie na promenadzie zewnętrznej PGE Narodowego. Wejście bramami nr 2 i 11. Do godziny 17.00 można wyjść z Pit Party oraz wrócić na wieczorne show. Wyjście możliwe będzie bramą nr 2 i 11. W przypadku opuszczenia terenu imprezy po tej godzinie bilet traci ważność!

O godzinie 17.00 otwarte zostaną wejścia na trybuny Stadionu. Już od 18.30 odbywać się będzie rozgrzewające publiczność show, czyli motoryzacyjne pokazy towarzyszące. O 20.00 Bitwą Mistrzów rozpocznie się VERVA Street Racing. A o 21.00 PGE Narodowym zawładną najsłynniejsi brytyjscy prezenterzy motoryzacyjni – Jeremy Clarkson, Richard Hammond i James May ze swoim najnowszym show.

Ponieważ finał widowiska będzie prowadzony w języku angielskim, uruchomiona zostanie specjalna częstotliwość (95,1 MHz), na której widzowie będą mogli słuchać tłumaczenia symultanicznego za pomocą własnych telefonów komórkowych z funkcją radia i słuchawkami lub specjalnych zestawów słuchawkowych dostępnych w sprzedaży na terenie imprezy w cenie 20 zł.

d2vhdfs

Wejście na główną część imprezy będzie się odbywało bramami nr 2, 3 i 11, znajdującymi się odpowiednio od strony al. Zielenieckiej, ronda Jerzego Waszyngtona i al. Księcia Józefa Poniatowskiego. W razie jakichkolwiek problemów z biletami zapraszamy do punktów informacyjnych eBilet znajdujących się przy bramach wejściowych na teren imprezy. Podobne punkty będą zlokalizowane również na trybunach Stadionu.

Dla osób niepełnosprawnych przygotowany jest specjalny parking, a wejście odbywać się będzie bramą numer 1. Tam też czekać będą wolontariusze, którzy pomogą w poruszaniu się po terenie imprezy.

Nadchodzące wydarzenie to przede wszystkim pokazy samochodów sportowych. W związku z tym należy spodziewać się zagęszczenia spalin oraz podwyższonego hałasu. Wybierając się na imprezę, szczególnie z dziećmi, warto zaopatrzyć się w zatyczki do uszu.

d2vhdfs

Na teren imprezy nie będzie można wnosić aparatów fotograficznych z wymiennym zestawem optycznym i kamer wideo. Osoby posiadające ze sobą tego typu sprzęt będą musiały liczyć się z koniecznością przekazania go w depozyt.

W związku z organizacją imprezy na PGE Narodowym nastąpią utrudnienia w ruchu drogowym. W dniu wydarzenia zamknięta będzie ul. Siwca. Na terenach obok stadionu znajdować się będzie parking, jednak jego pojemność jest ograniczona. Organizator zachęca do korzystania ze środków komunikacji miejskiej w drodze na imprezę. Aktualny rozkład jazdy dostępny na www.ztm.waw.pl. Punkt odbioru pasażerów korzystających z taksówek będzie znajdował się na Rondzie Waszyngtona.

Dostępne są jeszcze ostatnie wolne miejsca w dolnych sektorach. Sprzedaż biletów na VERVA Street Racing – odbywa się za pośrednictwem serwisu www.eBilet.pl. Ceny różnią się w zależności od wyboru miejsc na Stadionie Narodowym: 129, 159 lub 249 zł. Bilety dla dzieci w wieku 4-12 lat objęte są dodatkową zniżką w wysokości 20 proc. Dla osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach inwalidzkich cena biletu to: 99 zł. W sprzedaży dostępne są także wejściówki do specjalnej strefy VIP GOLD w cenie 999 zł i atrakcyjne pakiety grupowe. Przy zakupie powyżej 10, 20 i 30 biletów VIP GOLD obowiązują 10, 20 i 30 proc. zniżki.

W dniu wydarzenia bilety będzie można kupić także w kasach na miejscu imprezy (czynne w godz. 10.00-20.00, brama nr 2 przy Rondzie Waszyngtona). Bilety z wejściem na Pit Party zostały już wyprzedane.

d2vhdfs

Podziel się opinią

Share
d2vhdfs
d2vhdfs