Trwa ładowanie...
d40una7

VERVA Street Racing 2015 w liczbach

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
VERVA Street Racing 2015 w liczbach
(Szymon Jasina)
d40una7

Fani czterech kółek z niecierpliwością odliczają ostatnie chwile do tegorocznej edycji swojego największego święta. W sobotę 24 października Stadion Narodowy będzie gościł VERVA Street racing. To doskonała okazja, by z bliska obejrzeć fascynujące samochody, a także popisy mistrzów kierownicy oraz pachnący benzyną spektakl w wykonaniu Clarksona, Hammonda i Maya, znanych za sprawą programu „Top Gear”.

Wydarzenie już po raz szósty przyciągnie do Warszawy widzów z całego kraju. Na Stadionie Narodowym będzie można obejrzeć klasyczne rajdówki, auta wyścigowe klasy GT i przygotowane na największe wyzwania, dakarowe maszyny znajdą się w rękach najlepszych kierowców, wśród których zobaczymy również zawodników ORLEN Team w składzie Adam Małysz, Marek Dąbrowski, Taddy Błażusiak i Kuba Przygoński. Gośćmi specjalnymi będą: Felix Baumgartner – wykonawca rekordowego skoku ze stratosfery. Punktem kulminacyjnym imprezy będzie widowisko trzech byłych prowadzących „Top Gear” - najgłośniejszych motoryzacyjnych gwiazd świata.

VERVA Street Racing to również ogromne przygotowania. W ubiegłym roku impreza przebiegała pod znakiem Dakaru, a Stadion Narodowy zmieniono w pustynię. W ciągu czterech dni pracownicy za pomocą 4500 m3 gliny i 2000 m3 piasku stworzyli tor, na którym terenowe rajdówki poczuły się niczym na odcinku specjalnym. Co czeka nas w tym roku? Przesmak imprezy i rozmach jej organizacji uświadomimy sobie, przyglądając się najważniejszym liczbom dotyczącym tegorocznej VERVY.

 (fot. materiały prasowe)
((fot. materiały prasowe))
d40una7

Podziel się opinią

Share
d40una7
d40una7