Trwa ładowanie...
d3vsu3f

Urodziny Renault ZOE w Wersalu

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Urodziny Renault ZOE w Wersalu
(zdjęcie producenta)
d3vsu3f

W grudniu 2013 r. minął rok od wprowadzenia Renault ZOE na rynek. Z tej okazji przygotowano specjalną uroczystość, która odbyła się w pałacu królewskim w Wersalu.

Miejsce wybrano nieprzypadkowo - od momentu podpisania umowy o partnerstwie 29 lipca 2013 r. pałac korzysta z 23 samochodów elektrycznych renault (10 Twizy, 10 Kangoo Z.E. i 3 ZOE). Są one używane m. in. przez agentów ochrony, ogrodników i pracowników administracyjnych. Na terenie posiadłości zainstalowano 30 stacji ładowania.

Na uroczystość zaproszono ponad 40 właścicieli pojazdu, którzy opowiedzieli o swoich doświadczeniach związanych z ZOE. Dokonano też pierwszych podsumowań. - W ZOE najbardziej podoba mi się komfort, brak w nim wibracji i hałasu. Zabawne jest też patrzeć, jak model przyciąga wzrok i sympatię ludzi - powiedział jeden z użytkowników.

d3vsu3f

Marka jest liderem w zakresie samochodów elektrycznych w Europie - jej udział w tym rynku przekracza 40 proc. a liczba sprzedanych do dziś egzemplarzy ZOE wynosi 10 000. Dużym wyróżnieniem dla tego pojazdu jest uznanie przez Euro NCAP za "Najlepszy samochód elektryczny 2013 r.".

Źródło: Renault

ll/moto.wp.pl

Prostowniki samochodowe na Allegro. Najwięcej ofert w jednym miejscu. Sprawdź!

d3vsu3f

Podziel się opinią

Share

d3vsu3f

d3vsu3f