Trwa ładowanie...
d2q4tho

Udany występ Valvoline PUZ Drift Team w Karpaczu

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Udany występ Valvoline PUZ Drift Team w Karpaczu
(Materiały prasowe)
d2q4tho

Zawodnicy Valvoline PUZ Drift Team zaliczyli bardzo dobry występ w przedostatniej rundzie Driftingowych Mistrzostw Polski w Karpaczu.

Podczas zawodów, podobnie jak w Sopocie, karty próbowała rozdawać pogoda, jednak nie pokrzyżowała ona planów zespołu z Torunia.

W piątek odbyły się treningi. Z nieba padał deszcz, który momentami zamieniał się w ścianę wody następnie spływającą trasą zawodów w dół, uniemożliwiając prawidłowe "wjeżdżenie" się.

d2q4tho

Sobota również upłynęła deszczowo. Najlepiej w tych trudnych warunkach spisał się Krzysztof Romanowski, który podczas kwalifikacji w jednym z przejazdów zdobył 93 punkty. Niestety, ze względu na warunki atmosferyczne kwalifikacje przerwano i przełożono je na niedzielę.

Do TOP8 awansowali trzej zawodnicy teamu - Hypki, Romanowski i Mospinek. Dwaj pierwsi stoczyli bratobójczy pojedynek, z którego odpadł Romanowski. Mospinek również musiał pożegnać się z dalszą jazdą po zaciętym pojedynku z Pawłem Trelą. Grzegorz Hypki miał szansę pomścić kolegę z zespołu ponieważ w półfinale trafił na Trelę.

Po dogrywkach sędziowie orzekli że lepszy jednak był Trela, zaś Hypki musiał zadowolić się walką o najniższy stopień podium. Walkę tą wygrał, pokonując Stolarskiego.

Źródło: Valvoline PUZ Drift Team

/ll

Chcesz zaoszczędzić na paliwie? Sprawdź ceny generatorów wodoru!

d2q4tho

Podziel się opinią

Share

d2q4tho

d2q4tho