Trwa ładowanie...
d3sbeyr

Tuningowane wersje Hondy Civic Type R w Tokio

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tuningowane wersje Hondy Civic Type R w Tokio
(Materiały prasowe)
d3sbeyr

Podczas Tokio Auto Salon 2016 tunerzy zaprezentowali zmodyfikowane modele Hondy Civic Type R. Japońska impreza jest jedną z największych tego typu na świecie.

Jedną z firm, która wzięła na warsztat Civica Type R jest znany z modyfikowania różnych modeli japońskiej marki Mugen. Auto wyposażono w agresywny pakiet stylizacyjny nadwozia, który wyróżnia się zmodernizowanym przednim zderzakiem z kontrastującymi elementami wokół dolnego splittera i nadkoli. Czarny motyw występuje też w pozostałych częściach nadwozia, a całość uzupełniają czarne nakładki w bocznej i tylnej części auta. Standardowy tylny spoiler zastąpiono lżejszą lotką inspirowaną samochodami wyścigowymi, którą również polakierowano na czarno.

(fot. Materiały prasowe)

Firma Modulo uzupełniła standardowego Civica Type R o zmodernizowany bodykit z poszerzonymi przednimi progami. Seryjna pokrywa wlewu paliwa została zastąpiona elementem o nowym wzorze, natomiast lusterka i boki tylnego spoilera wykończono czerwonym lakierem.

d3sbeyr

Szereg modeli z sezonu prezentowała Honda Racing. Wśród eksponowanych aut były McLaren-Honda MP4-40, Super GT czy GT500 NSX Concept-GT.

ll

Honda Civic w atrakcyjnych cenach. Sprawdź najnowsze ogłoszenia!

d3sbeyr

Podziel się opinią

Share

d3sbeyr

d3sbeyr