Trwa ładowanie...
d3sgqw2
d3sgqw2

Tragiczny wypadek - nie żyje 25-letni mężczyzna

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d3sgqw2

Tragiczny wypadek w Dąbrowie Górniczej. Pod kołami pługopiaskarki zginął 25-letni mężczyzna. Do wypadku doszło wcześnie rano na ulicy Staszica.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że mężczyzna prawdopodobnie wbiegł na jezdnię, tuż przed nadjeżdżającą pługopiaskarką.

Przyczyny śmierci przechodnia oraz to, jaki był stan jego trzeźwości w chwili wypadku, wyjaśni sekcja zwłok. Na razie nic nie wskazuje na to, aby nietrzeźwy był 49-letni kierowca pługopiaskarki; pobrano mu krew do badań pod kątem obecności alkoholu.

d3sgqw2

Z danych śląskiej drogówki wynika, że w sobotę od północy do 9.00 rano na drogach regionu doszło do jednego wypadku i 12 kolizji.

Policja apeluje o rozwagę

- Kierowcy, wyruszający samochodami na ostatnie w tym roku zakupy czy sylwestrowe zabawy, powinni pamiętać, że od wczoraj warunki na drogach zmieniły się - aby szczęśliwie dojechać do celu, należy dostosować do nich prędkość i sposób jazdy - apeluje policja.

Według informacji drogowców, w sobotę rano jezdnie wszystkich dróg krajowych w regionie miały czarne i mokre nawierzchnie, śnieg leżał na niektórych drogach lokalnych. Na drogach krajowych pracowały od rana 23 pojazdy przeciw gołoledzi oraz 133 pracowników.

W sobotę w regionie temperatura wynosi nieznacznie poniżej zera. Prognozy synoptyków wskazują, że w najbliższych dniach śnieg powinien stopnieć.

NaSygnale.pl: Zabójca z Chmielnej wpadł w policyjną zasadzkę

d3sgqw2

Podziel się opinią

Share
d3sgqw2
d3sgqw2