Trwa ładowanie...
d3sbeyr

To będzie ostatni odcinek "Top Gear"

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
To będzie ostatni odcinek "Top Gear"
(Splash News/EAST NEWS)
d3sbeyr

Niestety, wszystko ma swój koniec – także „Top Gear”. 28 czerwca 2015 roku wyemitowany zostanie ostatni odcinek tego słynnego programu z udziałem Jeremy’ego Clarksona, Richarda Hammonda i Jamesa Maya.

Ten epizod będzie inny od wszystkich. W studiu nie zobaczymy publiczności, na fotelach przed telewizorem pojawią się tylko Richard i James, a Jeremy nie usiądzie za kierownicą któregoś z najnowszych modeli aut i nie pojedzie nim niczym szaleniec po lotnisku w Dunsfold zamienionym na tymczasowy tor.

Co zatem zobaczymy w ósmym odcinku 22. sezonu programu? W pierwszej części trójka prezenterów zasiądzie za kierownicą Fiata 124 Spyder, Peugeot 304 Cabriolet i MGB GT. Później, w ramach testu samochodów z napędem 4x4 za nie więcej niż 250 funtów, zobaczymy ich jeszcze w Vauxhallu Fronterze, Jeepie Cherokee i Mitsubishi Shogunie Pinin.

d3sbeyr

Ostatni odcinek „Top Gear” będzie także emitowany w Polsce na antenie BBC Brit o godzinie 21. Póki co nie wiadomo kiedy zobaczymy program w nowej odsłonie i z nowym prowadzącym – Chrisem Evansem. Na pocieszenie warto dodać, że Clarkson, Hammond i May nie mają zamiaru znikać z telewizji. W ostatnim czasie trio wielokrotnie dawało do zrozumienia, że prace nad ich własnym nowym programem są bardzo zaawansowane.

d3sbeyr

Podziel się opinią

Share

d3sbeyr

d3sbeyr