Trwa ładowanie...

Szereg nowości Mitsubishi w Genewie

Share
Szereg nowości Mitsubishi w Genewie
Źródło: zdjęcie producenta
d12gkze

Podczas Salonu Samochodowego w Genewie Mitsubishi zaprezentuje szereg nowości. Wśród nich znajdą się m. in. modele eX Concept czy L200 i ASX w wersji Geoseek.

Mitsubishi eX Concept jest wizją kompaktowego SUV-a z elektrycznym układem napędowym nowej generacji. W tym samochodzie 4x4 o zasięgu do 400 km zastosowano elementy jazdy autonomicznej, która pozwoli na częściowo automatyczne prowadzenie na drogach ekspresowych czy parkowanie. Wśród ciekawych rozwiązań stylistycznych należy wymienić gumową powłokę od spodu i po bokach zderzaka, która chroni go przed uszkodzeniami, brak słupka między przednimi i tylnymi drzwiami czy wielokolorowe wnętrze.

Swoją światową premierę będą miały modele L200 i ASX w wersji Geoseek Concept. Pokryto je szarym lakierem, zaś szereg elementów (obudowy lamp przeciwmgielnych, dekoracje na nadkolach, ranty felg, spojler dachowy, tylny zderzak) mają kontrastowy, jasnopomarańczowy kolor. W przednim pasie znalazła się osłona chłodnicy o strukturze siatki, a na dachu bagażnik do przewozu rowerów lub sprzętu turystycznego.

d12gkze

Wśród innych aut prezentowanych przez japońską markę samochodów znajdą się też odświeżone ASX na rok modelowy 2017, rajdowy Outlander PHEV i modele, które obecnie znajdują się w sprzedaży.

ll

d12gkze

Podziel się opinią

Share
d12gkze
d12gkze
Więcej tematów