Trwa ładowanie...
d4gv5ap
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Szalony broker paliwowy. Orlen: to oszustwo!

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Szalony broker paliwowy. Orlen: to oszustwo!
(PAP/Grzegorz Michałowski)
d4gv5ap

Broker sprzedaje paliwo Orlenu po bardzo korzystnej cenie. Każdemu, w dużej ilości, od zaraz. Orlen twierdzi, że to oszustwo - donosi "Puls Biznesu".

W sieci pojawiły się oferty zakupu oleju napędowego pochodzącego z PKN Orlen na bardzo korzystnych warunkach cenowych. Broker twierdzi, że spółka sprzedająca paliwa ma podpisaną umowę z Orlenem, paliwo będzie sprzedawane bezpośrednio z bazy Orlenu. Umowę można podpisać natychmiast.

Firma wskazana jako handlująca paliwem to warszawska spółka Restank sp. z o.o. Prezes spółki tłumaczy, że nie współpracują z Orlenem, a dopiero rozmawiają. Możliwe, że paliwo będzie od przyszłego roku i - najważniejsze - nigdy nie zaoferują tak dużego upustu jaki pojawił się w ofercie, bo nie mogliby zarabiać.

d4gv5ap

Komentarz ze strony Orlenu jest jasny. - Nigdy nie współpracowaliśmy z opisywaną firmą i nie jest ona naszym przedstawicielem. Z pewnością nie jest to paliwo zakupione od nas. To po prostu oszustwo i w związku z tym podejmiemy kroki prawne, by to wyjaśnić - mówi Andrzej Niedbalski, prezes spółki Orlen Paliwa.

Wygraj paliwo o wartości 3.000 zł! Kliknij i weź udział w konkursie

d4gv5ap

Podziel się opinią

Share

d4gv5ap

d4gv5ap