Trwa ładowanie...
d3r6mtc

Suzuki prezentuje nowości w Indiach

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Suzuki prezentuje nowości w Indiach
(Zdjęcie producenta/Suzuki)
d3r6mtc

Podczas 12. Salonu India Auto Expo Suzuki prezentuje dwie nowości - miejski samochód Celerio oraz koncepcyjnego sedana - CIAZ.

Indyjski rynek staje się coraz ważniejszy, nie tylko dla Suzuki. W kraju tym stale rośnie zapotrzebowanie na samochody o kompaktowych wymiarach i niskim zużyciu paliwa. W trend ten wpisuje się Celerio, stworzony w oparciu o koncepcyjny model A:WIND, przedstawiony w grudniu 2013 r. podczas targów motoryzacyjnych w Delhi.

Celerio ma długość 3 600 mm, szerokość - 1 600 mm a wysokość - 1 560 mm. Masa własna pojazdu (w zależności od wersji) wynosi od 810-830 kg. Za napęd odpowiada zmodyfikowana jednostka K10 o pojemności 1,0 l, współpracująca z nową, automatyczną skrzynią biegów. Europejski debiut tego modelu będzie miał miejsce podczas Salonu Samochodowego w Genewie w marcu 2014 r.

 (fot. Zdjęcie producenta/Suzuki)

Koncepcyjny model CIAZ z kolei jest lokalną, indyjską wersją wizji modelu Authentics, który był prezentowany podczas Shanghai International Automobile Industry Exhibition w Chinach w kwietniu 2013 r. Nadwozie tego sedana charakteryzuje się bogatą stylistyką.

Źródło: Suzuki

ll/moto.wp.pl

Prostowniki samochodowe na Allegro. Najwięcej ofert w jednym miejscu. Sprawdź!

d3r6mtc

Podziel się opinią

Share

d3r6mtc

d3r6mtc