Trwa ładowanie...
d2p7mpe

Suzuki ogłasza wiosnę... w lutym!

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Suzuki ogłasza wiosnę... w lutym!
(Materiały prasowe)
d2p7mpe

Sezon motocyklowy według Suzuki zaczyna się już w lutym! Suzuki Motor Poland i Shell Polska zapraszają do skorzystania ze specjalnej oferty „Wiosna w lutym”, dzięki której można będzie uniknąć kolejek w serwisach, a także otrzymać atrakcyjne rabaty.

Planując przygotowanie motocykla i quada do nowego sezonu, ich kierowcy skorzystają odwiedzając ASO Suzuki już w lutym. Tylko w tym miesiącu obowiązują atrakcyjne rabaty w wysokości 30% na oryginalne części zamienne oraz 15% rabatu na oryginalne akcesoria Suzuki.

Jeżeli ktoś nie ma możliwości przekazania pojazdu do serwisu w lutym, nic nie jest stracone. Wystarczy, że w lutym umówi swoje Suzuki do serwisu, a do połowy marca będzie mógł skorzystać z tej specjalnej oferty.

d2p7mpe

Dodatkowo, może liczyć na bezpłatny transport pojazdu do serwisu i z powrotem (w obszarze działania danego dealera); a gdy zleci wykonanie usługi w serwisie na kwotę min. 300 zł netto otrzyma także elegancki upominek w postaci oryginalnego scyzoryka Victorinox Waiter w skórzanym etui.

Źródło: Suzuki

Szukasz motocykla w atrakcyjnej cenie? Sprawdź najnowsze ogłoszenia!

d2p7mpe

Podziel się opinią

Share

d2p7mpe

d2p7mpe