WP

Suzuki: Jesienny Rajd Świętokrzyski

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Suzuki: Jesienny Rajd Świętokrzyski
(Materiały prasowe)
WP

1 października 2011 roku odbędzie się pierwsza edycja Rajdu Świętokrzyskiego - jesienne spotkanie klubu miłośników marki Suzuki. To doskonała okazja, by poznać możliwości swoje i auta Suzuki z napędem na dwa lub cztery koła.

(fot. Materiały prasowe)
Podziel się

Tegoroczne jesienne spotkanie odbędzie się w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Sielpi, przy ul. Spacerowej 1. Program przygotowano tak, by każdy z klubowiczów, bez względu na umiejętności, bawił się wyśmienicie w bezpiecznych warunkach.

WP

Początkującym uczestnikom zabawa w terenie daje wspaniałą okazję do nauki techniki jazdy pod okiem bardziej doświadczonych osób. Wiele z nich doskonale pamięta wskazówki udzielane przez kolegów, którzy demonstrowali, jak radzić sobie w terenie. Podobny wzorzec organizatorzy będą się starali przekazywać dalej.

W rajdzie przewidziano dwie trasy: jedną dla aut osobowych, prowadzącą po drogach publicznych, oraz drugą dla samochodów terenowych, które będą się poruszać mniej uczęszczanymi szlakami. W obu przypadkach na uczestników czekają dodatkowe zadania połączone ze zwiedzaniem.

Rozpoczęcie rajdu jest zaplanowane na godzinę 8:45 w sobotę, 1 października 2011 roku, w bazie zlotu. Zakończenie z ogłoszeniem wyników i wręczeniem nagród odbędzie się tego samego dnia o godzinie 18:00. Po części oficjalnej, jeżeli pogoda dopisze, w planach jest wspólne ognisko dla uczestników rajdu.

Organizatorzy zapraszają wszystkich zainteresowanych udziałem w rajdzie na stronę klubu.

WP

tb/

Polub WP Moto
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP