Trwa ładowanie...
ddqcp7k

Sukces programu długoterminowego najmu Toyoty

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Sukces programu długoterminowego najmu Toyoty
(Materiały prasowe)
ddqcp7k

Pierwsze sukcesy odnosi Toyota SmartPlan - program najmu długoterminowego dla małych i średnich firm oraz działalności gospodarczej. Przez pierwsze 6 miesięcy od wprowadzenia na rynek podpisano ponad 150 umów najmu.

Jest to usługa, która w stosunku do leasingu, kredytu lub zakupu gotówkowego pozwala klientom nie tylko oszczędzać pieniądze, ale też otrzymywać pełną obsługę pojazdu wliczoną w ratę. Program skonstruowano w taki sposób, by umożliwić firmom utrzymanie pojazdu lub floty bez konieczności angażowania własnego kapitału i ponoszenia ryzyka ich finansowania, a jednocześnie uprościć zarządzanie parkiem maszynowym.

Do tej pory Toyota oferowała usługę car fleet managament dla dużych przedsiębiorstw. Pojawienie się SmartPlanu udostępniło usługę także dla małych firm. Dzięki stałemu miesięcznemu kosztowi przez cały okres umowy możliwe jest łatwiejsze planowanie budżetu i prowadzenie księgowości, nie przejmując się przy tym kosztami serwisu, ubezpieczeń cy odsprzedażą auta po zakończeniu programu.

ddqcp7k

Ta forma finansowania pojazdów firmowych od lat dominuje na zachodzie Europy. Toyota planuje dalszy rozwój programu SmartPlan dla małych i średnich firm w Polsce. Wygenerował on ok. 50-proc. wzrost rynku najmu długoterminowego dla tego typu przedsiębiorstw w naszym kraju.

Przykładowa rata za Toyotę Avensis przy założeniu 3-letniego okresu najmu i 20-procentowej wpłaty własnej wynosi 1 280 zł. Dla modelu Auris koszt ten wynosi 1 092 zł.

Źródło: Toyota

ll/moto.wp.pl

ddqcp7k

Podziel się opinią

Share

ddqcp7k

ddqcp7k