Trwa ładowanie...
d2rvwlu
d2rvwlu

Śnieżyca przeszła nad Rzeszowem; drogi regionu zasypane

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d2rvwlu

Po całodziennych opadach śniegu na podkarpackich drogach panują bardzo trudne warunki do jazdy. Wszystkie drogi w regionie są przejezdne, ale na większości zalega błoto pośniegowe lub świeży śnieg. Bardzo trudno jeździ się także w samym Rzeszowie. Nad miastem przeszła śnieżyca, która niemal uniemożliwiła poruszanie się po drogach.

Jak poinformował dyżurny Podkarpackiego Zarządu Dróg Wojewódzkich w Rzeszowie, w całym regionie okresowo pada jeszcze śnieg. Dodał, że wszystkie trasy wojewódzkie są przejezdne, ale bardzo śliskie.

Utrudnień nie ma na drogach krajowych Podkarpacia, na większości z nich nawierzchnia jest czarna i mokra, tylko na niektórych odcinkach może zalegać błoto pośniegowe.

d2rvwlu

W poniedziałek najtrudniej jeździło się po ulicach Rzeszowa. Nad miastem przeszła śnieżyca, która prawie uniemożliwiła poruszanie się po drogach. Wieczorem sytuacja powoli wróciła do normy.

Na drogach regionu pracuje niemal 70 pługopiaskarek i sprzęt do usuwania gołoledzi. Mimo trudnych warunków policja przez cały dzień nie odnotowała poważnych wypadków.

Zobacz Prognoza pogody dla Rzeszowa

d2rvwlu

Podziel się opinią

Share

d2rvwlu

d2rvwlu