Trwa ładowanie...
d2wm9f5

Skoda Kodiaq Scout zadebiutuje w Genewie

Podczas Salonu Samochodowego w Genewie zadebiutuje Skoda Kodiaq Scout. Podobnie jak inne modele czeskiej marki z tym oznaczeniem otrzyma ona terenowe detale stylistyczne, nie zabraknie również technologii przydatnych przy jeździe poza utwardzonymi nawierzchniami.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Skoda Kodiaq Scout zadebiutuje w Genewie
(Materiały prasowe)
d2wm9f5

Sylwetka Kodiaq Scout posiada krótkie zwisy, optycznie przedłużoną przez słupek D i podciętą z tyłu linię dachu oraz szereg dodatków "terenowych". Wśród nich należy wymienić nachodzące na zderzaki osłony ochronne, przyciemnione tylne szyby oraz srebrne detale - przedni grill, relingi dachowe, obudowy lusterek bocznych, ramki szyb i listwy na zderzakach. Specjalnie dla tej odmiany przygotowano nowy, 19-calowy wzór obręczy aluminiowych, zaś oznaczenia Scout znajdziemy za kołami przedniej osi oraz na schowku po stronie pasażera.

Nowy SUV ma prześwit 194 mm, a jego kąty natarcia, zejściowy i rampowy wynoszą odpowiednio 22, 23,1 i 19,7 stopnia. Za napęd wszystkich kół mogą odpowiadać dwa silniki wysokoprężne i dwa benzynowe o mocy od 150 do 190 KM do wyboru. Kierowca będzie miał do dyspozycji tryb jazdy terenowej. W takim przypadku opcjonalne zawieszenie adaptacyjne dostosowuje swoje ustawienia do trudniejszych warunków drogowych, a ABS pozwoli kołom na określony stopień poślizgu, by luźniejszy materiał zebrał się podczas hamowania przed kołami. Kolejnymi dodatkowymi funkcjami są asystenci ruszania pod górę oraz zjazdu z dużego nachylenia.

   Materiały prasowe

Skoda Kodiaq Scout będzie bazowała na wersji wyposażenia Ambition. Podstawowy wariant zostanie "uzbrojony" m. in. w kierownicę wielofunkcyjną, pakiet oświetlenia wnętrza z diodami LED w dziesięciu kolorach, radio z ośmioma głośnikami, siedzenia z alcantary, stalowe nakładki na pedały czy czujniki parkowania z przodu i z tyłu. Producent obiecuje również szereg rozwiązań z zakresu infotainment.

d2wm9f5

Podziel się opinią

Share

d2wm9f5

d2wm9f5