Trwa ładowanie...
d1oc263

Sieć Autoryzowanych Serwisów STAG liczy już 100 punktów w całej Polsce

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Sieć Autoryzowanych Serwisów STAG liczy już 100 punktów w całej Polsce
(Shutterstock)
d1oc263

*Eksploatacja samochodu z instalacją LPG przynosi nam wymierne korzyści w postaci obniżenia wydatków na paliwo o ok. 50%. Samochodowa instalacja gazowa pozwala zmniejszyć koszty eksploatacji samochodu nawet do 50%. *

Wydatek na montaż instalacji zwraca się już po przejechaniu 20.000 km., co przeciętnemu kierowcy zajmuje od 1 do 1,5 roku. Po przejechaniu 160.000 km. uzyskane oszczędności umożliwiają zakup nowego samochodu średniej klasy.

LPG należy do paliw, które są przyjazne dla środowiska naturalnego. Samochodowe instalacje gazowe STAG to uznane przez tysiące kierowców produkty najwyższej jakości. Współpracują one z niemal wszystkimi dostępnymi na rynku samochodami z napędem benzynowym. Przy prawidłowym montażu i właściwej eksploatacji - instalacje LPG są bezawaryjne i nie mają negatywnego wpływu na stan silnika oraz innych podzespołów pojazdu. Przy odpowiedniej regulacji parametry techniczne samochodu wyposażonego w instalację gazową STAG firmy AC S.A. pozostają praktycznie bez zmian w stosunku do benzynowego odpowiednika. Kluczem do długiej, bezawaryjnej eksploatacji, mierzonej w tysiącach kilometrów jest regularny serwis. Najlepiej powierzyć go profesjonalistom należącym do sieci Autoryzowanych Serwisów STAG.

d1oc263

Autoryzowane Serwisy STAG to najlepszy wybór!

*Podstawowym warunkiem bezpiecznej i komfortowej jazdy jest prawidłowy montaż i precyzyjna regulacja instalacji. Autoryzowane Serwisy STAG (STAG AS) gwarantują najwyższą jakość obsługi i montażu instalacji gazowych tej znanej i cenionej marki. *

Klienci Autoryzowanych Serwisów STAG mają zapewniony najwyższy w Polsce poziom obsługi w zakresie montażu i regulacji samochodowych instalacji gazowych. Montaż instalacji w wybranym warsztacie odbywa się po uzgodnieniu terminu. Średni czas potrzebny do prawidłowego założenia i dostrojenia instalacji wynosi 6-10 godzin. Przeglądy okresowe wykonywane są po uzgodnieniu terminu, czas wykonania przeglądu wynosi około godziny. Naprawy gwarancyjne wykonywane są „od ręki”. Warsztaty sieci STAG AS posiadają w zapasie wszystkie niezbędne elementy pozwalające na ich natychmiastową wymianę. To istotna korzyść dla Klienta oczekującego szybkiej i kompetentnej obsługi. Dotyczy to zarówno napraw gwarancyjnych jak i usług pogwarancyjnych zalecanych przez producenta instalacji STAG.

*Od początku 2014 roku Sieć Autoryzowanych Serwisów STAG liczy już 100 punktów serwisowych na terenie całego kraju. *

d1oc263

Dlaczego warto korzystać z Autoryzowanych Serwisów STAG?

Klienci otrzymują specjalnie dedykowaną książkę gwarancyjną do każdej zamontowanej tam instalacji STAG. Kierowca nie musi obawiać się awarii w trasie i związanych z tym kosztów. Sieć usług obejmuje teren całej Polski. W ramach gwarancji w każdym miejscu można bezpłatnie dokonać naprawy, przeglądu czy zasięgnąć fachowej porady.

Niezależnie od tego czy wybierzemy się w podróż służbową na Śląsk, do Warszawy, Poznania albo Wrocławia, czy też na urlop na Mazurach lub w Tatrach, będziemy profesjonalnie obsłużeni w dowolnym punkcie sieci STAG AS z autoryzacją AC. S.A na terenie całej Polski.

Każdy z punktów STAG AS spełnia rygorystyczne kryteria i jest zobowiązany do:

d1oc263

-świadczenia usług o najwyższej jakości.

-posiadania zaplecza technicznego niezbędnego do wykonywania montażu,

obsługi i napraw samochodowych instalacji gazowych.

-posiadania wydzielonego pomieszczenia do obsługi klientów.

d1oc263

-posiadania ubezpieczenia OC z tytułu prowadzonej działalności gospodarczej.

-spełnianie wszystkich wymagań BHP i p. poż. według obowiązujących przepisów.

Nowoczesne instalacje LPG marki STAG wymagają profesjonalnego montażu i obsługi. Czas warsztatów bez specjalistycznego wyposażenia i przeszkolonego personelu minął już bezpowrotnie. Przypadkowy mechanik bez odpowiedniej wiedzy i umiejętności nie jest w stanie wykonać zalecanych przez producenta czynności obsługowych. To kwestia niezwykle ważna dla każdego użytkownika samochodu zasilanego LPG. Pamiętajmy, że od jakości serwisu zależy nasze bezpieczeństwo oraz utrzymanie naszego pojazdu w optymalnym stanie technicznym. Dlatego warto zaufać wyłącznie 100 serwisom STAG AS z oficjalną autoryzacją AC. S.A –producenta instalacji STAG.

d1oc263

Podziel się opinią

Share

d1oc263

d1oc263