Trwa ładowanie...
d37iis1
Materiał partnera rzetelneauto.wp.pl

RzetelneAuto.pl wrzuca kolejny bieg, stając się częścią bogatej oferty medialnej serwisu Wirtualna Polska!

Afiliacja naszej platformy transakcyjnej z WP to bezspornie ogromna szansa na rozwój. Dzięki połączeniu sił RzetelneAuto.pl może stać się marką rozpoznawalną w całym kraju.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
RzetelneAuto.pl wrzuca kolejny bieg, stając się częścią bogatej oferty medialnej serwisu Wirtualna Polska!
(Materiały prasowe)
d37iis1

Współpraca z portalem jest niewątpliwą szansą na rozwój wizji, jaką jest RzetelneAuto już dostępna pod adresem https://rzetelneauto.wp.pl/.

Wirtualna Polska istnieje na scenie polskiego Internetu nieprzerwanie od 1995. Jest to najstarszy portal informacyjny, znany ze swoich rzetelnych opinii i interesujących treści zamieszczanych w kolumnach. Czytelnicy WP.pl są otwarci na nowe rozwiązania i z chęcią śledzą wszelkie smaczki technologiczne, coraz częściej pojawiające się na rynku samochodowym.

Pasja do motoryzacji jest tym, co łączy nas z dziennikarzami WP Moto. Powstaliśmy z pasji, jaką jest motoryzacja, oraz chęci wprowadzenia innowacji na obecny rynku motoryzacyjnego. Oferta Rzetelnego Auta bogata jest w różne modele samochodów osobowych czy dostawczych, pochodzących głównie z flot przedsiębiorczych. Każde wystawione na sprzedaż auto zostało skrupulatnie sprawdzone, ponieważ wierzymy, że szczerość i uczciwość są podstawą każdej transakcji.

d37iis1

Platforma aukcyjna https://rzetelneauto.wp.pl/ automatyzuje cały proces od zakończenia umowy leasingu lub najmu, logistykę auta, określenie wartości sprzedaży (automatyczny algorytm), poprzez wycenę rzeczoznawcy, aukcję internetową z weryfikacją uczestników, płatności, aż do wydania auta i sprzedaży usług dodatkowych (kredyty, leasingi i ubezpieczenia). Automatyzacja i skalowalność procesów wspiera wystawców i sprzedawców w remarketingu pojazdów.

Twórcom platformy zależy na aktywnym udziale inwestorów w rozwój projektu. Stąd też pomysł na crowdfunding i zbiórkę przy pomocy Beesfund. Wystarczy wejść na stronę https://rzetelnaemisja.pl/, aby zainwestować w RzetelneAuto.pl. Środki pozyskane ze sprzedaży akcji zostaną przeznaczone, m.in. na rozbudowę platformy transakcyjnej RzetelneAuto.pl o nowe funkcjonalności oraz reklamę w Internecie i marketing snajperski. Nie czekaj, zainwestuj w rzetelną sprzedaż samochodów!


O RzetelneAuto.pl
RzetelneAuto.pl to platforma aukcyjna samochodów poleasingowych, poflotowych oraz pochodzących od dealerów, gdzie każde auto posiada opinię rzeczoznawcy. Ponadto serwis zawiera, m.in.: moduły pozwalające śledzić stan magazynowy, statusy sprzedaży poszczególnych aut. Umożliwia też automatyczną komunikację sprzedającego z nabywcami i obsługę posprzedażową. Misją firmy jest rzetelność i uczciwość, dlatego oferta jest całkowicie bezkompromisowa, jeśli chodzi o branżę motoryzacyjną aut używanych.

Materiał partnera rzetelneauto.wp.pl
d37iis1

Podziel się opinią

Share
d37iis1
d37iis1