Trwa ładowanie...
d3u1ba6
d3u1ba6

"Rzeczpospolita": Ruch powalczy z Pocztą i InPostem o sądy

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d3u1ba6

Ruch chce rzucić wyzwanie liderom rynku usług pocztowych i zdobyć wart 0,7 mld zł kontrakt na obsługę sądów - ustaliła "Rzeczpospolita".

O trzyletnią umowę, która miałaby wejść w życie w 2016 r., biją się - podobnie jak w 2013 r. - najwięksi operatorzy w naszym kraju: Poczta Polska i InPost. Pojawienie się nowego gracza może być sporym zaskoczeniem.

"Jesteśmy gotowi do obsługi listów, zatem ewentualna decyzja o przystąpieniu do przetargu nie wymaga od nas specjalnych przygotowań" - mówi Izabela Cicha, rzeczniczka Ruchu.

d3u1ba6

Spółka, która w konsorcjum z InPostem i Polską Grupą Pocztową (PGP należy do grupy InPost) wygrała w 2013 r. dwuletni kontrakt dla sądów i prokuratur, zdobyła już cenne doświadczenie. Szeroka, ogólnopolska sieć kiosków Ruchu była kluczowym elementem zwycięskiej ofert InPostu.

Zdaniem analityków złożenie samodzielnej oferty przez Ruch wydaje się mało prawdopodobne. Jak podkreślają, Ruch posiada tylko sieć punktów odbioru przesyłek. Możliwe więc, że nawiąże współpracę z mniejszym operatorem pocztowym, albo z firmami kurierskimi.

Więcej na http://www.rp.pl

d3u1ba6

Podziel się opinią

Share

d3u1ba6

d3u1ba6