Trwa ładowanie...

Rusza Rockstar Mad Skillz Festival

Rusza Rockstar Mad Skillz FestivalŹródło: Materiały prasowe
d33qts7
d33qts7

Już dzisiaj rusza Rockstar Mad Skillz. Impreza jest połączeniem off-roadu oraz muzyki i odbywa się w Sobieńczycach koło Żarnowca.

Od wtorku do czwartku odbywać się będą szkolenia i warsztaty. Uczestnicy będą mogli wziąć udział w treningach Superenduro i Motocross pod okiem Łukasza Kurowskiego lub Mirosława Kowalskiego. Osoby niezmotoryzowane będą mogły podszkolić się lub postawić pierwsze kroki w DJingu lub Bboyingu oraz graffiti. Równolegle odbędzie się zlot motocyklowy oraz działać będzie salon tatuażu.

Od piątkowego południa ruszą zaplanowane zawody. Na pierwszy ogień pójdą zawodniczki Mistrzostw Polski w Motocrossie Kobiet. Następne punkty programu to rywalizacja w ramach Strefy Północnej w Motocrossie oraz II rundy Mistrozstw Polski we Freestyle Motocrossie. Na finale sportowych zmagań w piątek wystąpią riderzy rowerowi na swoich MTB i BMX`ach. Zwieńczeniem piątku będą koncerty na scenie głównej - wystąpią Brahu, Intoksynator, Kaen, Obywatel MC, JWP, Tede oraz PCP.

Sobota rozpocznie się od wyścigów kwalifikacyjnych w Superenduro. Następnie na tor wyjadą najmłodsi, by zmierzyć się w wyścigach motocrossowych w klasach MX65 i MX85. Dalej przyjdzie czas na zawodników quadcrossu oraz występy artystyczne, podczas których będzie można podziwiać takich artystów jak The Black Hearts, Frontside, Materia i Dog Eat Dog. W przerwach między koncertami zawodnicy dadzą pokaz nocnych lotów z rampy na motocyklach i quadach.

Źródło: Sportainment

ll/moto.wp.pl

d33qts7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d33qts7
Więcej tematów