Qaqwqwrqw

Rozbił luksusowe Porsche na Autostradzie A1

47-letni kierowca Porsche 911 jadący autostradą A1 nie zachował szczególnej ostrożności w trudnych warunkach pogodowych, w wyniku czego auto przebiło bariery energochłonne i wjechało na przeciwległy pas ruchu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Rozbił luksusowe Porsche na Autostradzie A1
(Policja)
Qaqwqwrqw

Kierującemu na szczęście nic się nie stało, za to auto zostało doszczętnie zniszczone. Siła uderzenia musiała być naprawdę duża. Policjanci z KMP w Grudziądzu ustalili, że kierowca stracił panowanie nad pojazdem na łuku autostrady, ponieważ nie dostosował prędkości do panujących warunków.

Mokra nawierzchnia i mocne auto to niebezpieczne połączenie, które w tym przypadku zaowocowało wypadkiem. Całe szczęście, że jego skutki nie okazały się tragiczne. Policja uznała, że kierujący stworzył zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu lądowym i ukarała go mandatem. Funkcjonariusze zbadali też 47-latka na zawartość alkoholu – był trzeźwy.

Warto pamiętać, że autostrada, choć znacznie bezpieczniejsza od dróg jednojezdniowych, nie zwalnia z obowiązku dostosowania prędkości do umiejętności i panujących warunków. Skutki takich wypadków z uwagi na wyższą prędkość są bowiem często dużo bardziej bolesne.

Qaqwqwrqw
Polub WP Moto
Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

Qaqwqwrqw