Trwa ładowanie...

Rolnik dachował kombajnem. Okazało się, że mężczyzna był nietrzeźwy

Niewiele potrzeba, by pojazd wylądował na dachu. Przekonał się o tym 45-letni rolnik z gminy Krasnystaw, którego kombajn się przewrócił. Życiu mężczyzny nie zagraża niebezpieczeństwo, ale badanie wykazało, że był nietrzeźwy.
Share
Kombajn po dachowaniu w gminie Krasnystaw
Kombajn po dachowaniu w gminie KrasnystawŹródło: Materiały prasowe, Fot: Lubelska Policja
d22s322

Policjanci z krasnostawskiej komendy zostali wezwani do wypadku przy pracach polowych. Kombajn kierowany przez 45-letniego mężczyznę przewrócił się do góry kołami i przygniótł rolnikowi nogi. W wydostaniu się spod maszyny pomagał mu właściciel pojazdu. Poszkodowany trafił do szpitala i dopiero po dwóch godzinach funkcjonariusze mogli sprawdzić jego trzeźwość.

Badanie alkomatem wykazało, że miał w organizmie prawie 0,4 promila alkoholu. Policja nie informuje, co grozi rolnikowi. Obecnie trwa wyjaśnianie okoliczności i przyczyny zdarzenia. Wiadomo jednak, że życiu mężczyzny nie zagraża niebezpieczeństwo.

Kombajn po dachowaniu w gminie Krasnystaw Materiały prasowe
Kombajn po dachowaniu w gminie KrasnystawŹródło: Materiały prasowe, Fot: Lubelska Policja

Dużo mówi się o nietrzeźwych kierowcach, ale temat prac polowych również jest istotny. Dlatego policja apeluje również o trzeźwość i rozsądek podczas korzystania z maszyn rolniczych.

d22s322

Podziel się opinią

Share
d22s322
d22s322
Więcej tematów