Qaqwqwrqw
Fascynacje

Rajd Polski będzie można obejrzeć w kapciach

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Rajd Polski będzie można obejrzeć w kapciach
(PAP/Bartłomiej Zborowski)
Qaqwqwrqw

Kto nie mógł przyjechać do Mikołajek, aby "na żywo" obserwować walkę na trasie 67. Rajdu Polski, będzie mógł śledzić przebieg rywalizacji w trzeciej rundzie mistrzostw Europy dzięki serwisowi internetowemu "Wirtualny Kibic".

Każdy samochód rajdowy uczestniczący w imprezie będzie wyposażony w urządzenie monitorujące wraz z modemem GPS, który zlokalizuje pojazd i przekaże dane za pomocą sieci GSM do centrum monitorowania firmy AutoGuard.

Otrzymane dane zostaną natychmiast przetworzone i znajdą się w witrynie internetowej wirtualnykibic.pl. Bezpośrednio po przejechaniu przez załogę mety odcinka specjalnego, obok ikony samochodu wyświetlany będzie czas przejazdu.

Qaqwqwrqw

Po zalogowaniu się, aplikacja będzie pozwalała obserwować na ekranie monitora pozycje wszystkich załóg startujących w rajdzie.

System będzie nie tylko atrakcją dla kibiców. Jego głównym zadaniem jest bowiem poprawa bezpieczeństwa. Organizatorzy rajdu dzięki stałemu monitoringowi będą mogli w razie wypadku błyskawicznie zlokalizować pojazd i udzielić pomocy.

Aplikacja ułatwi również pracę sędziom, którzy na bieżąco będą mogli ustalić wszelkie przypadki opuszczenia wyznaczonej trasy.

Polub WP Moto
Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

Qaqwqwrqw