Trwa ładowanie...
ycipk-14mms5
Fascynacje

Rajd Polski będzie można obejrzeć w kapciach

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Rajd Polski będzie można obejrzeć w kapciach
(PAP/Bartłomiej Zborowski)
ycipk-14mms5

Kto nie mógł przyjechać do Mikołajek, aby "na żywo" obserwować walkę na trasie 67. Rajdu Polski, będzie mógł śledzić przebieg rywalizacji w trzeciej rundzie mistrzostw Europy dzięki serwisowi internetowemu "Wirtualny Kibic".

Każdy samochód rajdowy uczestniczący w imprezie będzie wyposażony w urządzenie monitorujące wraz z modemem GPS, który zlokalizuje pojazd i przekaże dane za pomocą sieci GSM do centrum monitorowania firmy AutoGuard.

Otrzymane dane zostaną natychmiast przetworzone i znajdą się w witrynie internetowej wirtualnykibic.pl. Bezpośrednio po przejechaniu przez załogę mety odcinka specjalnego, obok ikony samochodu wyświetlany będzie czas przejazdu.

ycipk-14mms5

Po zalogowaniu się, aplikacja będzie pozwalała obserwować na ekranie monitora pozycje wszystkich załóg startujących w rajdzie.

System będzie nie tylko atrakcją dla kibiców. Jego głównym zadaniem jest bowiem poprawa bezpieczeństwa. Organizatorzy rajdu dzięki stałemu monitoringowi będą mogli w razie wypadku błyskawicznie zlokalizować pojazd i udzielić pomocy.

Aplikacja ułatwi również pracę sędziom, którzy na bieżąco będą mogli ustalić wszelkie przypadki opuszczenia wyznaczonej trasy.

Polub WP Moto
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-14mms5

ycipk-14mms5
ycipk-14mms5