Trwa ładowanie...
d4jqz8d
radek majdan

Radosław Majdan na Grand Prix Formuły 1. Weekendowa rozrywka godna arystokraty

Radosław Majdan w weekend wybrał się na tor w Księstwie Monaco, gdzie odbywało się GP Formuły 1. Oglądanie najbardziej prestiżowych wyścigów nie cieszy się popularnością wśród Polaków, ale cały sportowy świat szaleje na punkcie tego typu rywalizacji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Radosław Majdan na Grand Prix Formuły 1. Weekendowa rozrywka godna arystokraty
(Instagram.com)
d4jqz8d

Zdjęcia z trybun, toru i padoku dla kierowców pojawiły się na Instagramie byłego piłkarza. Na jednym z nich pozuje z żoną Małgorzatą Rozenek obok przedniego skrzydła bolidu. To pocieszające, że tak popularne osoby starają się promować motorsport w mediach społecznościowych.

Tą klasą wyścigową interesuje się wąska grupa fanów. Sytuacja poprawiła się w momencie, kiedy startował w nich Polak Robert Kubica. Teraz, kiedy Kubica ma szansę wrócić do walki, zainteresowanie mediów i kibiców jest nieco większe.

Radosław Majdan jako sportowiec wie, że promowanie różnych dyscyplin jest istotne, ponieważ im więcej kibiców, tym więcej sponsorów.

d4jqz8d

Majdanowi spodobała się rekordowo szybko wykonana akcja serwisowa. Drużyna mechaników popisała się błyskawiczną wymianą kół i tankowaniem bolidu.

d4jqz8d

Podziel się opinią

Share

d4jqz8d

d4jqz8d