WP
harley

Przejedź się nowym Harleyem zupełnie za darmo. Do wyboru 23 różne wersje legendy

Harley on Tour to impreza, która ma dać możliwość porównania motocykli z całej palety producenta z Milwaukee. Ciężarówka z 23 motocyklami odwiedza kolejne miasta, gdzie planowane są jazdy testowe. Wystarczy wcześniej zapisać się na konkretny model i godzinę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Można przetestować całą gamę motocykli
Można przetestować całą gamę motocykli (Fot. Jakub Tujaka)
WP

Harley on Tour 2018 to kolejna edycja imprezy, która ma już swoją tradycję. Co roku wielka ciężarówka wypełniona nowiutkimi motocyklami Harleya-Davidsona przemierza Polskę i przywozi mnóstwo radości wszędzie tam, gdzie się pojawi.

Zasady są proste. Wystarczy sprawdzić rozkład jazdy ciężarówki, zadzwonić do odpowiadającego nam salonu Harleya, umówić się na konkretną godzinę i wybrać jeden lub więcej modeli. Decyzja nie należy do łatwych. 23 egzemplarze z rocznika 2018 to łakomy kąsek dla miłośników marki, a także dla tych, którzy chcą po raz pierwszy przetestować motocykle legendarnego producenta. Wycieczki startują co godzinę, więc w ciągu dnia można objeździć kilka maszyn.

Taka wizyta u dilera to wspaniała okazja do spotkania z właścicielami tych sprzętów, a także to rozmowy ze sprzedawcami.

WP

W weekend 2 i 3 czerwca 2018 Harley on Tour odbędzie się w Rzeszowie. Terminy, lista motocykli i dane kontaktowe do salonów można znaleźć na stronie internetowej Harleya-Davidsona.

Daty i lokalizacje kolejnych imprez Harley On Tour 2018:

14-15 lipca 2018 - Wrocław,
21-22 lipca 2018 - Warszawa,
28-29 lipca 2018 - Łódź,
3-4 sierpnia 2018 - Karpacz.

Polub WP Moto
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP