Trwa ładowanie...
du6v28w
Artykuł sponsorowany
Warta Mobile

Poznaj aplikację, która rozwiązuje problemy kierowców

Obecnie w kraju zarejestrowane są około 22 miliony pojazdów – to ponad cztery razy więcej niż jeszcze 30 lat temu. Rosnąca liczba wpływa na ilość wypadków i kolizji komunikacyjnych, ale na szczęście dzięki rozwojowi technologii wszystkie formalności związane z otrzymaniem odszkodowania lub naprawą auta możemy załatwić szybko i wygodnie za pomocą smartfona.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Poznaj aplikację, która rozwiązuje problemy kierowców
(Shutterstock.com)
du6v28w

Dlaczego warto wybrać dobrego ubezpieczyciela?

Duża liczba samochodów oraz jesienna pogoda sprzyjają kolizjom na drodze i nie trudno o stłuczkę. Jeśli przydarzy ci się taka sytuacja, po prostu przygotuj telefon i zgłoś się do ubezpieczyciela. W Warcie można to zrobić m.in. za pomocą strony www lub przez bota na koncie tego ubezpieczyciela w Messengerze. Otrzymasz specjalny link do aplikacji Warta Mobile, w której możesz m.in.

samodzielnie wycenić szkodę, przesyłać zdjęcia uszkodzonych części samochodu czy wszystkich niezbędnych dokumentów i pokazać rzeczoznawcy rozmiar uszkodzeń za pomocą kamery. Dodatkowo dzięki temu rozwiązaniu na bieżąco masz dostęp do informacji o postępach w sprawie i wydawanych decyzji.

du6v28w

Wybór odpowiedniego ubezpieczyciela pozwala uniknąć wielu problemów i zaoszczędzić nerwów. Ubezpieczenie komunikacyjne Warty zostało przygotowane z myślą o kierowcach, którzy cenią sobie wygodę i chcą oszczędzać swój czas.

Z takiej możliwości skorzystał Dawid z Białej Podlaskiej, który przez nieuwagę zderzył się swoim golfem z ogromną ciężarówką. Na szczęście skończyło się na przerysowanym błotniku, a zgłoszenie szkody z Autocasco przebiegło szybko i bezproblemowo. Konsultant na infolinii zaproponował skorzystanie z serwisu współpracującego z Wartą i ściągnięcie aplikacji Warta Mobile. W serwisie ocenili szkody i naprawili auto, a wszystkie formalności zostały dopełnione z wykorzystaniem smartfona.

W podobnej sytuacji znalazł się Wojtek z Warszawy. Kiedy wracał do domu, musiał nagle hamować przed przejściem dla pieszych, co sprawiło, że jadący za nim samochód wjechał w tył jego auta. W podobnych sytuacjach kontaktujemy się zazwyczaj z ubezpieczycielem sprawcy, ale Wojtek zadzwonił do konsultanta na infolinii Warty, w której miał wykupione ubezpieczenie, dzięki czemu szybko otrzymał pomoc.

W trudnych chwilach, do jakich zalicza się bez wątpienia kolizja, warto mieć wsparcie osób, które są w stanie nam fachowo i szybko pomóc. Wiele podobnych sytuacji z życia znajdziesz na stronie dobrezakonczenia.pl.

du6v28w

Warta Mobile – nowa era ubezpieczenia

Warta Mobile pozwala na bezpośredni, znacznie usprawniony kontakt z konsultantami. Dzięki niej unikniemy oczekiwania na wielu infoliniach, a dodatkowe funkcje pozwolą na wygodne przechowywanie dokumentów i sprawne monitorowanie statusu naszego zgłoszenia. O wszelkich zmianach oraz postępach w sprawie dowiemy się dzięki powiadomieniom.

Aplikacja posiada również prosty i przejrzysty interfejs, a jej intuicyjne działanie nie powinno przysporzyć problemów użytkownikom. Warta Mobile to innowacyjna usługa, dzięki której wszelkie formalności załatwimy w dowolnym miejscu i czasie – jedyne, czego potrzebujemy, to dostęp do internetu.

du6v28w

Podziel się opinią

Share

du6v28w

du6v28w