Trwa ładowanie...
d4j1c52
Pościg za pijanym kierowcą. Uciekał polnymi drogami

Pościg za pijanym kierowcą. Uciekał polnymi drogami

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d4j1c52

Kilka minut trwał policyjny pościg za nietrzeźwym kierowcą. Miał blisko 1,4 promila alkoholu w organizmie i najpierw zatrzymał się na sygnał policji, a po chwili zaczął uciekać. Teraz o jego dalszym losie zdecyduje sąd.

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego z Głogowa zatrzymali do rutynowej kontroli kierowcę audi. Początkowo zachowywał się on spokojnie. Jego pojazd zwolnił i zatrzymał się we wskazanym przez policjantów miejscu.

d4j1c52

Kiedy do kontrolowanego pojazdu zbliżył się funkcjonariusz z alkomatem, kierowca nagle zablokował drzwi pojazdu i gwałtownie ruszył, próbując uciec. Policyjny patrol ruszył w pościg. Kierowca gnał drogami gruntowymi i wąskimi uliczkami.

Audi uciekającego mężczyzny wzbijało tumany kurzu, utrudniając widoczność. Policjanci kontynuowali jednak pościg i w końcu zatrzymali kierowcę. Ponieważ nie chciał on wysiąść z samochodu, funkcjonariusze zmuszeni byli go wyciągnąć.

Przeprowadzone dalej badanie stanu trzeźwości wykazało u 59-letniego mieszkańca Głogowa blisko 1,4 promila alkoholu w organizmie. Kierowcy grozi teraz nawet pozbawienie wolności do lat 2, a także utrata uprawnień do kierowania i wysoka kara finansowa.

sj

Jedziesz własnym autem i nie płacisz za paliwo. To BlaBlaCar. Wypróbuj!

d4j1c52

Podziel się opinią

Share

d4j1c52

d4j1c52