Trwa ładowanie...
14-07-2014 19:42

Porsche na torze w Estonii [Motoreporter]

d21hoy7
d21hoy7

Jak to jest jeździć Porsche? Niestety, bywa że nie wiedzą tego nawet niektórzy właściciele tych szybkich, rasowych, sportowych samochodów. Na torze Auto24Ring w Estonii mieliśmy okazję przekonać się co potrafią niemal wszystkie odmiany legendarnego modelu 911, a także SUV-y Porsche: Cayenne i Macan. Dopiero w takich warunkach można poznać prawdziwy zakres możliwości superaut, których moce - jak w przypadku modelu 911 Turbo S - sięgają nawet 560 KM. Cyklicznie na torach wyścigowych całej Europy odbywa się impreza "Porsche on Track". Do udziału w takich jazdach zapraszani są obecni i potencjalni klienci marki.

Za udział w takiej imprezie można (niemało) zapłacić, albo zostać na nią zaproszonym. Przede wszystkim jednak, by się na niej znaleźć, wcale nie trzeba mieć Porsche.

Organizowane rokrocznie szkolenia Porsche on Track wcześniej były znane pod nazwą Porsche World Road Show (PWRS). Wraz z zaproszoną, liczną grupą polskich dziennikarzy mieliśmy okazję uczestniczyć w jednym z nich - na torze Audru Ringarda w okolicach estońskiej miejscowości wypoczynkowej Parnawa.

mw/, moto.wp.pl

d21hoy7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d21hoy7
Więcej tematów