Trwa ładowanie...
09-05-2014 10:21

Porsche na targach Auto Nostalgia 2014

Porsche na targach Auto Nostalgia 2014Źródło: zdjęcie producenta
dtyzznq
dtyzznq

16, 17 i 18 maja 2014 r. w Warszawie po raz kolejny odbędą się targi aut zabytkowych Auto Nostalgia. Z tej okazji Porsche przygotuje dla swoich miłośników stoisko o powierzchni 300 m2. Główną atrakcją będzie wystawa poświęcona historii 911 Targa - wystąpią na niej wszystkie kolejne generacje modelu.

Jak co roku, Porsche wraz z członkami Porsche Club Poland przygotowało dla gości Auto Nostalgii liczne atrakcje. Na liczącym 300 m2 stoisku pojawią się zabytkowe modele z Zuffenhausen, w tym kompletna reprezentacja wszystkich generacji 911 Targa. Nie zabraknie oczywiście tej najnowszej, której stylistyka - z szerokim słupkiem B i szklaną kopułą nad komorą silnikową - nawiązuje do pierwowzoru, wprowadzonego w 1967 roku. Otwarta "911" powstała w odpowiedzi na popularność, jaką w Stanach Zjednoczonych cieszyły się kabriolety. Tamtejsze przepisy bezpieczeństwa wymusiły jednak zastosowanie dodatkowych wzmocnień. Tak powstała Targa, której nazwa pochodzi od rozgrywanego na Sycylii wyścigu Targa Florio.

Na fanów niemieckiej marki czeka również stoisko z akcesoriami Porsche Driver’s Selection - doświadczeni eksperci, służący radami w zakresie eksploatacji oraz renowacji klasycznych modeli.

dtyzznq

W tym roku targi Auto Nostalgia odbywają się już po raz czwarty - tradycyjnie, w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska przy ulicy Marsa 56C w Warszawie. Impreza rozpoczyna się 16 maja od dnia prasowego dla wystawców i akredytowanych przedstawicieli mediów. Dla gości hale wystawowe będą otwarte w sobotę, 17 maja (godz. 10-18), i w niedzielę, 18 maja (godz. 10-17).

dtyzznq
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dtyzznq
Więcej tematów