Trwa ładowanie...
d3vcatf

Porsche 911 Targa zadebiutuje w Detroit

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Porsche 911 Targa zadebiutuje w Detroit
(zdjęcie producenta)
d3vcatf

Podczas Salonu Samochodowego w Detroit zadebiutuje Porsche 911 w nadwoziu typu targa. Będzie to nawiązanie do klasycznego samochodu łączącego zalety kabrioletu i coupe. Podobnie jak wszystkie odmiany "911-ki", ma łączyć historię z nowoczesnością.

Nadwozia typu Targa ze zdejmowaną środkową częścią dachu było popularne przede wszystkim w latach 60. i 70. Łączy ono zalety coupe z przyjemnością jazdy zbliżoną do kabrioletu. Teraz Porsche powraca do tego konceptu, jednak w nieco innym wydaniu. Podobnie jak w przypadku generacji 933 oferowanej do 1997 roku, nowa Targa będzie posiadała duży panoramiczny, otwierany dach. Oznacza to, że nie zniknie połączenie pomiędzy przednim i tylnym słupkiem czego oczekiwali niektórzy.

Drugą premierą Porsche, która odbędzie się w Detroit będzie Cayenne Platinum Edition. Ta specjalna edycja Cayenne posiada sześciocylindrowy silnik i oferuje wiele opcji wyposażenia dodatkowego w standardzie. Pośród licznych wyróżniających je cech znajdują się m.in. detale nadwozia w kolorze Platinum Silver Metallic.

sj, moto.wp.pl

Sprawdź ceny akumulatorów na Allegro i wybierz najkorzystniejszą ofertę!Sprawdź ceny akumulatorów na Allegro i wybierz najkorzystniejszą ofertę!

d3vcatf

Podziel się opinią

Share
d3vcatf
d3vcatf
Więcej tematów