Trwa ładowanie...
d3rgfmm

Popek chwali się motocyklem. Pokryto go podobiznami celebryty

Oto przerobiony "Popomobile". Popek, który gościł zarówno na parkiecie "Tańca z Gwiazdami", jak i w klatce KSW, chwali się mocno przemalowanym motocyklem. Grafiki jak zwykle kręcą się wokół jego osoby.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Styl pojazdu nie każdemu przypadnie do gustu
Styl pojazdu nie każdemu przypadnie do gustu (Instagram.com, Fot: Popek)
d3rgfmm

Raper Gangu Albanii groźnie łypie na przechodniów z tylnego błotnika. Nieco niżej – panorama Londynu. Na przodzie – Popek z wysuniętymi środkowymi palcami, tuż obok sceny z "Tańca z Gwiazdami". Na baku paliwa prawdopodobnie wycinek z walki z KSW. Fani przepychają się w komentarzach. Z jednej strony mamy opinię "Popek dostał wp$^$#^ od aktora amatora w dodatku konfidenta”. Z drugiej – „ja tam nie widziałem aby dostał wp$^$#^. Przegrał z brakiem kondycji”.

Nie zmienia to faktu, że motocykl Popka to niezła sztuka. To Harley Davidson Fat Boy, który jest znany chociażby ze swojego udziału w kultowym filmie Terminator 2. Wcześniej jednoślad Pawła był matowo czarny – pokrycia lakierem nie uniknął nawet układ wydechowy.

Harley Davidson Fat Boy jest charakterystycznym motocyklem dzięki swoim obręczom. Cenni nowej maszyny zaczyna się od około 100 tys. zł, lecz kilkuletnie egzemplarze wycenione są na bardziej przystępne 30 tys. zł.

d3rgfmm

Podziel się opinią

Share

d3rgfmm

d3rgfmm