Polska stacja już bez Formuły 1
W rozpoczynającym się sezonie wyścigi i treningi Formuły 1 pokażą Polsat, Polsat Sport i Polsat Sport Extra. Transmisje znikają z anteny TV 4 - pisze serwis Press.
- W poprzednim sezonie część praw kupił Polsat, a część TV 4, natomiast od nadchodzącego sezonu jedynym właścicielem praw do Formuły 1 jest Polsat – tłumaczy Piotr Fajks, prezes TV 4.
Licencja zakupiona przez Polsat pozwoli stacji na transmisje z wyścigów bolidów przez najbliższe trzy lata. Sama TV 4 pokazywała Formułę 1 w latach 2004-2006.
Pierwszy w tym roku wyścig Formuły 1 Grand Prix Australii pokażą w niedzielę równocześnie Polsat i Polsat Sport.
Na antenie tych stacji będzie można również obejrzeć dzień wcześniej kwalifikacje do wyścigu. Dodatkowo w Polsacie Sport będą transmitowane czwartkowe i piątkowe treningi.
_ Press _