Trwa ładowanie...
d2i0sh9

Policja odnalazła w stodole porsche. Wcześniej ukradziono je w Lublinie

Lubelscy policjanci odnaleźli w stodole porsche. Nie jest to jednak jedna z historii o niespodziewanym i przynoszącym spore profity odkryciu zapomnianego rodzinnego skarbu. Panamera kilka dni wcześniej została skradziona.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Drogie auta wciąż są łakomym kąskiem dla złodziei
Drogie auta wciąż są łakomym kąskiem dla złodziei (Policja)
d2i0sh9

Kradzieże samochodów nie są w Polsce już tak powszechne, jak jeszcze kilkanaście lat temu. Na baczności wciąż muszą mieć się jednak właściciele popularnych, używanych aut, które kradzione są na części, a także posiadacze nowych i wartościowych maszyn. Do drugiej z tych kategorii należał mężczyzna, który odwiedził swoich znajomych na jednym z lubelskich osiedli. Rankiem, gdy chciał odjechać, zauważył, że jego porsche panamera zniknęło.

Kradzież samochodu została zgłoszona policji, a śledczy od razu wzięli się do pracy. Po czterech dniach działań jasne stało się, że kradzież nie była przypadkiem. 37-latek, który dokonał przestępstwa, okazał się znajomym przyjaciół, których odwiedził właściciel auta. Złodziej skorzystał z okazji i wszedł w posiadanie kluczyków pozostawionych przez właściciela samochodu.

Policja

Skradzione auto policjanci odnaleźli kilkadziesiąt kilometrów dalej. Ukryte w stodole porsche miało uszkodzoną oponę i oderwane tablice rejestracyjne. Na miejscu zatrzymano jeszcze dwóch mężczyzn w wieku 31 oraz 35 lat, którzy usłyszeli zarzut paserstwa. 37-latkowi za kradzież grozi do 5 lat więzienia.

d2i0sh9

Podziel się opinią

Share

d2i0sh9

d2i0sh9