Trwa ładowanie...
d2aoh60

Pokazano sylwetkę Mercedesa AMG GT

Share
Pokazano sylwetkę Mercedesa AMG GT
Źródło: zdjęcie producenta
d2aoh60

Niedawno poznaliśmy wnętrze zupełnie nowego modelu Mercedesa. Teraz niemiecka marka pokazała zarys nadwozia modelu AMG GT. Konkurent Porsche 911 zadebiutuje najprawdopodobniej podczas Salonu Samochodowego w Paryżu jesienią 2014 roku.

Mercedes zdążył nas już przyzwyczaić do klasycznych proporcji swoich samochodów. Podobnie jest w przypadku modelu AMG GT, który otrzymał długą maskę. Zarówno przednie, jak i tylne światła nie pozostawiają wątpliwości, ze mamy do czynienia z Mercedesem. Również zaprezentowane wcześniej wnętrze przedstawia motywy znane z najnowszych modeli niemieckiej marki. Okrągłe nawiewy i umieszczony wysoko ekran systemu multimedialnego to znaki rozpoznawcze najnowszych Mercedesów.

Pod maską najprawdopodobniej znajdzie się jednostka V8, która według pierwszych informacji ma dostarczać od 480 do nawet 600 KM w najmocniejszej odmianie, która zapewne pojawi się po pewnym czasie. Jak przystało na samochód z literami GT w nazwie, nowy Mercedes będzie nie tylko szybki, ale też luksusowy. Mimo znacznie innego stylu i mechaniki wydaje się, że kultowe Porsche 911 może mieć poważnego konkurenta.

Zobacz najpopularniejsze gadżety motoryzacyjne na Allegro!

d2aoh60

Podziel się opinią

Share
d2aoh60
d2aoh60
Więcej tematów