Trwa ładowanie...
d2kxstv

Piotr Stramowski w Mercedesie Klasy G 63 AMG. Aktora przyłapał nasz czytelnik

Jest jednym z najbardziej rozchwytywanych polskich aktorów ostatnich lat i jeździ niecodziennym samochodem. Auto, w którym został przyłapany, kosztuje fortunę, a sposób jego zaparkowania jest mocno kontrowersyjny.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Stramowski jeździ autem godnym gwiazdy. Parkowanie pozostawia jednak nieco do życzenia
Stramowski jeździ autem godnym gwiazdy. Parkowanie pozostawia jednak nieco do życzenia (WP.PL)
d2kxstv

Zdjęcie przysłał nam jeden z użytkowników naszego serwisu. Jak poinformował nas autor fotografii, chwilę przed zrobieniem zdjęcia z samochodu wyszedł Piotr Stramowski, znany między innymi z ról w filmach Patryka Vegi.

Wóz, który widzimy na zdjęciu, to Mercedes Klasy G 63 AMG. Ta odmiana legendarnej Gelendy weszła do oferty niemieckiej marki w 2012 r. i została wówczas wyceniona na horrendalne 655 tys. zł. Dlaczego aż tak drogo?

Dzięki mocy o wartości 544 KM samochód, który przypomina w zarysie klasyczny kredens, rozpędza się od 0 do 100 km/h w czasie 5,4 s. I to mimo niespotykanie dużego oporu powietrza, wynoszącego 0,54. Ze względu na charakterystykę wozu prędkość maksymalna została ograniczona do 210 km/h. W końcu to ważące 2,5 tony terenowe auto z jednostką V8 - nie ma żartów.

d2kxstv

Aktor już w lutym opublikował na Instagramie swoje zdjęcie z mercedesem, który widać na powyższej fotografii. Podpis sugerował, że auto pochodzi z jednej z firm zajmujących się wynajmem luksusowych pojazdów. Jak widać, 63 AMG przypadł do gustu Piotrowi Stramowskiemu, który znów go używa.

Na temat samego sposobu zaparkowania nie będziemy się wypowiadać.

d2kxstv

Podziel się opinią

Share

d2kxstv

d2kxstv