Trwa ładowanie...
d2y20on

Piotr Stramowski w Mercedesie Klasy G 63 AMG. Aktora przyłapał nasz czytelnik

Jest jednym z najbardziej rozchwytywanych polskich aktorów ostatnich lat i jeździ niecodziennym samochodem. Auto, w którym został przyłapany, kosztuje fortunę, a sposób jego zaparkowania jest mocno kontrowersyjny.
Share
Stramowski jeździ autem godnym gwiazdy. Parkowanie pozostawia jednak nieco do życzenia
Stramowski jeździ autem godnym gwiazdy. Parkowanie pozostawia jednak nieco do życzeniaŹródło: WP.PL
d2y20on

Zdjęcie przysłał nam jeden z użytkowników naszego serwisu. Jak poinformował nas autor fotografii, chwilę przed zrobieniem zdjęcia z samochodu wyszedł Piotr Stramowski, znany między innymi z ról w filmach Patryka Vegi.

Wóz, który widzimy na zdjęciu, to Mercedes Klasy G 63 AMG. Ta odmiana legendarnej Gelendy weszła do oferty niemieckiej marki w 2012 r. i została wówczas wyceniona na horrendalne 655 tys. zł. Dlaczego aż tak drogo?

Dzięki mocy o wartości 544 KM samochód, który przypomina w zarysie klasyczny kredens, rozpędza się od 0 do 100 km/h w czasie 5,4 s. I to mimo niespotykanie dużego oporu powietrza, wynoszącego 0,54. Ze względu na charakterystykę wozu prędkość maksymalna została ograniczona do 210 km/h. W końcu to ważące 2,5 tony terenowe auto z jednostką V8 - nie ma żartów.

d2y20on

Aktor już w lutym opublikował na Instagramie swoje zdjęcie z mercedesem, który widać na powyższej fotografii. Podpis sugerował, że auto pochodzi z jednej z firm zajmujących się wynajmem luksusowych pojazdów. Jak widać, 63 AMG przypadł do gustu Piotrowi Stramowskiemu, który znów go używa.

Na temat samego sposobu zaparkowania nie będziemy się wypowiadać.

d2y20on

Podziel się opinią

Share
d2y20on
d2y20on
Więcej tematów