Trwa ładowanie...
ycipk-vihyfl

Pędził przez Sopot blisko 180 km/h. Stracił prawo jazdy drugi raz z rzędu

Kilka cieplejszych dni wystarczyło, by na drogach pojawili się najbardziej stęsknieni za dwoma kółkami motocykliści. Jeden z nich trzykrotnie przekroczył prędkość na ulicach Sopotu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Gdyby mężczyzna odebrał prawo jazdy, cieszyłby się nim zaledwie kilkanaście dni
Gdyby mężczyzna odebrał prawo jazdy, cieszyłby się nim zaledwie kilkanaście dni (Policja)
ycipk-vihyfl

Pełniący służbę na Alei Niepodległości policjant postanowił zmierzyć prędkość szybko zbliżającemu się do niego motocykliście. Jak się okazało, mężczyzna jadący hondą w kierunku Gdańska rozwinął aż 178 km/h w miejscu, gdzie znaki nakazują ograniczenie do 50 km/h. Funkcjonariusz natychmiast ruszył za motocyklistą i zatrzymał go na terenie Gdańska.

W trakcie interwencji okazało się, że 30-letni mieszkaniec Wejherowa nie ma przy sobie prawa jazdy. Jak ustalił policjant, pod koniec października 2018 r. kierujący przekroczył w Gdyni dopuszczalną prędkość o ponad 50 km/h i wtedy policjanci zatrzymali jego dokument. Został on przesłany do właściwego starosty, gdzie wydano decyzję o jego zatrzymaniu na 3 miesiące. Po upływie tego okresu 30-latek nie odebrał swojego dokumentu, które do chwili obecnej znajduje się w starostwie. W gruncie rzeczy dobrze się jednak stało.

Niedzielna interwencja zakończyła się dla 30-latka z Wejherowa nałożeniem na niego mandatu w kwocie 500 zł i dopisaniem 10 punktów karnych. Sopoccy policjanci będą również wnioskować do starosty o zatrzymanie motocykliście prawa jazdy ponownie na 3 miesiące.

ycipk-vihyfl
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-vihyfl

ycipk-vihyfl
ycipk-vihyfl