Trwa ładowanie...
d4gv5ap

Paliwo uszkodziło samochody. Stacja została zamknięta

Do paliwa na stacji eMila w Gdyni przedostała się deszczówka. Paliwo zatankowało kilkanaście osób. Firma zapewnia, że poszkodowani otrzymają zwrot kosztów naprawy samochodu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Fuel pump at Petrol Station.
Fuel pump at Petrol Station. (Fotolia)
d4gv5ap

Wskutek awarii systemu kanalizacji do zbiornika z paliwem na stacji eMila na ul. Morskiej 116A w Gdyni dostała się deszczówka – poinformowała strona trójmiasto.pl. Serwis przytacza wiadomość od czytelnika, który uszkodził w ten sposób swój samochód. Zatankował benzynę bezołowiową 95. Po tankowaniu pojazd przejechał zaledwie 400 metrów. Później auto stanęło. Mężczyzna chwilę później miał na stacji rozmawiać też z innym kierowcą w podobnej sytuacji.

Taki sam los miał spotkać jeszcze kilkanaście innych osób. Przedstawiciele stacji w rozmowie z cytowanym serwisem tłumaczyli, że winna tej sytuacji była deszczówka, która w nocy przedostała się do zbiornika z benzyną bezołowiową. Stacja szacuje, że od momentu awarii do przerwania sprzedaży kierowcy zatanowakli około 300 litrów paliwa. Firma zapewniała także, że problem dotyczył jedynie benzyny bezołowiowej i nie odnotowano problemów z olejem napędowym. Stacja była ubezpieczona na taką okoliczność i będzie sprawdzać wszystkie reklamacje.

d4gv5ap

Podziel się opinią

Share

d4gv5ap

d4gv5ap