Trwa ładowanie...
d19ozwe

Osram wprowadza ulepszone żarówki Night Breaker Unlimited

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Osram wprowadza ulepszone żarówki Night Breaker Unlimited
(Materiały prasowe)
d19ozwe

Na polskim rynku pojawiły się najjaśniejsze żarówki samochodowe - Osram Night Breaker Unlimited. To udoskonalona wersja znanych i cenionych żarówek Night Breaker Plus, która powstała z myślą o kierowcach ceniących bezpieczeństwo i wysoką jakość światła.

Nowe żarówki zapewniają dłuższy zasięg reflektora, w przypadku H7 nawet o 40 m i o 35 m w przypadku pozostałych typów. Oznacza to, że podczas jazdy z prędkością 90 km/h kierowca samochodu wyposażonego w żarówki Night Breaker Unlimited może zauważyć przeszkodę nawet o 1,5 sekundy wcześniej, niż jadący autem ze standardowymi żarówkami. Night Breaker Unlimited dostarczają także aż do 110 proc. więcej światła na drodze niż produkty standardowe. Jest to szczególnie widoczne w kluczowym dla bezpieczeństwa przedziale od 75 do 100 metrów przed samochodem.

Poza tym nowe żarówki zapewniają aż o 20 proc. bielsze światło od standardowych. Udało się to uzyskać dzięki zastosowaniu specjalnego filtra - częściowo pokrytej kobaltem bańce. Ta powłoka sprawia także, że efekt olśnienia odbitym światłem jest znacznie mniej odczuwalny. Białe światło ulepszonych żarówek Osram (4000 K) zwiększa komfort jazdy dzięki redukcji zmęczenia wzroku i jednocześnie sprawia, że dobrze widoczne są pasy na jezdni, znaki drogowe czy idący poboczem ludzie.

d19ozwe

Żarówki Osram Night Breaker Unlimited mają pokrytą srebrem główkę. Warstwa tego metalu jest także na trzonku ze stykami. Nowość jest dostępna w punktach prowadzących sprzedaż żarówek samochodowych i można je dostać w typach H1, H3, H4, H7, HB3, HB4 oraz HB11 w klasycznym opakowaniu kartonowym, w opakowaniu typu blister oraz jako duo box z tworzywa sztucznego.

Nowe żarówki Osram dostępne na Allegro. Sprawdź ceny i wybierz najkorzystniejszą ofertę!

d19ozwe

Podziel się opinią

Share

d19ozwe

d19ozwe