Trwa ładowanie...
d4190wq

Opel GT. Pierwszy teaser wideo

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Opel GT. Pierwszy teaser wideo
(Materiały prasowe)
d4190wq

Na ten samochód - nowego Opla GT - czeka sporo osób. Dlaczego? Bo jest alternatywą dla tych wszystkich, którzy marzą o samochodzie sportowym, ale zawartość portfeli nie pozwala im na zakup czegoś drogiego.

Opel GT wytwarzany jest przez Niemców z General Motors od 1968 roku. Pierwsza generacja była odpowiedzią na Chevroleta Corvette dla mniej zamożnych. Wygląd auta nawiązywał do amerykańskiej legendy.

d4190wq

Druga generacja to samochód, który zadebiutował w 2007 roku. Był oplowską wersją Pontiaca Solstice i Saturna Sky, które miały wzięcie za oceanem. Do napędu służył tylko jeden silnik, 2-litrowa jednostka generująca 260 KM.

Trzeci Opel GT zadebiutuje jako samochód koncepcyjny na salonie w Genewie. Już wiadomo, że jego design ma opierać się na studyjnej Monzie z 2013 roku. Jeśli tak będzie, można się cieszyć, bo ten samochód bardzo się wszystkim spodobał.

Nic więcej nie wiadomo, poza tym, co można zobaczyć na filmie: że więcej szczegółów poznamy 21 stycznia. Domysły są takie, że bazą dla Opla GT będzie najnowsza Astra.

 (fot. Materiały prasowe)

MAK

d4190wq

Podziel się opinią

Share

d4190wq

d4190wq