Trwa ładowanie...
ycipk-2h4ieq

Odświeżona Toyota Corolla od lipca w salonach

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
W lipcu br. w polskich salonach Toyoty pojawi się odświeżona wersja modelu Corolla. Będzie się ona charakteryzowała zmienioną stylistyką oraz "uzbrojeniem" w pakiet systemów bezpieczeństwa czynnego
W lipcu br. w polskich salonach Toyoty pojawi się odświeżona wersja modelu Corolla. Będzie się ona charakteryzowała zmienioną stylistyką oraz "uzbrojeniem" w pakiet systemów bezpieczeństwa czynnego (zdjęcie producenta)
ycipk-2h4ieq

W lipcu br. w polskich salonach Toyoty pojawi się odświeżona wersja modelu Corolla. Będzie się ona charakteryzowała zmienioną stylistyką oraz "uzbrojeniem" w pakiet systemów bezpieczeństwa czynnego.

Przód najpopularniejszej Toyoty zyskał wąski, górny grill, który przechodzi płynnie w linię reflektorów LED. W dolnej części w oczy rzucają się przede wszystkim masywny grill oraz nowy zderzak.

Z tyłu przeprojektowano światła LED oraz chromowane wykończenia. W ofercie pojawią się nowe wzory 16- i 17-calowych felg aluminiowych. Do wyboru będzie 9 kolorów nadwozia, z których trzy metalizowane to nowość - Platinum Bronze, Tokio Red i Earth Bronze.

ycipk-2h4ieq
(fot. zdjęcie producenta)
Podziel się

Corolla będzie wyposażona w pakiet systemów bezpieczeństwa czynnego, którego działanie opiera się na współpracy lasera i kamery. Składają się na niego cztery systemy: wczesnego reagowania w razie ryzyka zderzenia, ostrzegania o niezamierzonej zmianie pasa ruchu, rozpoznawania znaków drogowych oraz automatyczne światła drogowe.

Źródło: Toyota

ll

ycipk-2h4ieq

Toyota w świetnych cenach. Wybierz najkorzystniejszą ofertę!

Polub WP Moto
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2h4ieq

ycipk-2h4ieq
ycipk-2h4ieq