Trwa ładowanie...
d21x2ss

Nowy Jaguar XF Sportbrake zostanie zaprezentowany przez Andy'ego Murraya

Kształt i pierwsze zdjęcie nowego Jaguara XF Sportbrake poznaliśmy przy okazji Wimbledonu, a teraz zamaskowany samochód odwiedził najbardziej oddalony od cywilizacji kort tenisowy. To nie koniec powiązań nowego brytyjskiego kombi z tym sportem. Oficjalna prezentacja odbędzie przy udziale Andy'ego Murraya.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nowy Jaguar XF Sportbrake zostanie zaprezentowany przez Andy'ego Murraya
(Materiały prasowe)
d21x2ss

Nowy Jaguar XF w wersji Sportbrake nie zaskoczy nas wyglądem, gdyż przód nie zostanie prawdopodobnie zmieniony w porównaniu do sedana. Jednak mimo to, ponieważ kombi cały czas czeka na oficjalną premierę, zdecydowano się na wykorzystanie folii maskującej. Jednak jest ona nietypowa, gdyż znajdują się na niej piłki tenisowe.

Tak wyglądający samochód wyruszył z siedziby Jaguara w Whitley w Coventry i udał się na szkocką wyspę Harris, gdzie znajduje się kort tenisowy Bunabhainneadar. Wygląda on bardzo nietypowo, gdyż znajduje się pośrodku pustego krajobrazu typowego dla północy Brytanii.

   Materiały prasowe
(Materiały prasowe)

Konkurent Audi A6, BMW serii 5, Mercedesa Klasy E i Volvo V90 zadebiutuje w swojej bardziej praktycznej odmianie w najbliższych tygodniach, gdyż zarówno w Europie, jak i w Ameryce, ma trafić do sprzedaży latem.

Należy się spodziewać, że gama silnikowa będzie taka sama jak w przypadku limuzyny. Ceny natomiast powinny być nieco wyższe (podstawowy sedan ze 163-konnym dieslem pod maską jest wyceniony na 199 900 zł).

d21x2ss

Podziel się opinią

Share
d21x2ss
d21x2ss