ycipk-347p3f

Nowy Duster oraz prototyp Renault we Frankfurcie

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nowy Duster oraz prototyp Renault we Frankfurcie
(zdjęcie producenta)
ycipk-347p3f

Renault obiecuje, że na zbliżające się targi samochodowe Frankfurt Motor Show 2013 przewiezie nowy samochód koncepcyjny, a także pokaże nowego Dustera.

Podczas wystawy odbywającej się we wrześniu francuski koncern zamierza zaprezentować szósty, koncept z serii prototypów odnoszących się do poszczególnych etapów życia człowieka, a także reprezentujących nowy image firmy, charakteryzujący się atletycznymi kształtami oraz zaawansowanymi rozwiązaniami technicznymi. Seria ta została zapoczątkowana modelem DeZir w 2010 roku, który jest pojazdem odnoszący się do miłości. Kolejne auta powiązane były z: odkrywaniem świata, zakładaniem rodziny, pracą, miejską zabawą. Następny koncept będzie celował w okres życia, kiedy musimy stać się odpowiedzialnymi, mądrymi głowami rodziny. Oznaczać to może, że we Frankfurcie zobaczymy dużą i stateczną limuzynę lub kombi, oczywiście nie pozbawioną efektownego designu.

Kolejnym samochodem, jaki Renault zamierza przedstawić na targach będzie następca produkowanego od 2010 roku modelu Dacii Duster. Ten mały SUV okazał się hitem na rynku Wielkiej Brytanii, Rosji oraz w Indiach stając się najlepiej sprzedającym autem z portfolio rumuńskiego producenta. Nie wiadomo czy zaprezentowany model będzie całkowicie nową konstrukcją, czy raczej przestylizowanym samochodem obecnej generacji. Zwracając uwagę na krótki staż rynkowy samochodu spodziewać się można raczej tej drugiej opcji. Z drugiej strony ciekawszy był by nowy model inspirowany konceptem z 2009 roku (na zdjęciu powyżej).

ycipk-347p3f

Znajdź samochód swoich marzeń w najniższej cenie!

Polub WP Moto
ycipk-347p3f
ycipk-347p3f