Nowe Subaru Impreza zadebiutuje w Nowym Jorku

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nowe Subaru Impreza zadebiutuje w Nowym Jorku
(zdjęcie producenta)

Japoński producent zaprezentował pierwsze zdjęcie swojej najważniejszej, tegorocznej premiery, czyli Imprezy. Kultowy już model w swojej piątej generacji, zostanie zaprezentowany w całości podczas targów motoryzacyjnych w Nowym Jorku, które rozpoczną się 25 marca.

Auto zbudowano w oparciu o modularną architekturę, jaką firma planuje użyć do skonstruowania m.in. następców modeli Outback i Forester. W skutek wykorzystania nowej platformy, nowa Impreza stała się nieco szersza i niższa od obecnej wersji. Co więcej, Subaru zarzeka się, że auto będzie również od niej lżejsze i oszczędniejsze. Ma też lepiej się prowadzić i być bezpieczniejsze.

Przedstawiony fragment nadwozia nowego auta, potwierdza stylizacyjne nawiązania do dwóch wersji studyjnych modelu, jakie wcześniej prezentowano na targach w Tokio i Los Angeles. Producent obiecuje też, że na targach jednocześnie przedstawi wersje hatchbak i sedan nowej Imprezy. Razem z nią zadebiutują także nowe silniki - czterocylindrowe boksery z takimi rozwiązaniami wpływającymi na oszczędność, jak bezpośredni wtrysk paliwa oraz możliwość odłączania poszczególnych cylindrów. Standardem będzie układ napędu obu osi nowej generacji, Symmetrical AWD.

BC

**Zamów opony letnie z montażem w warsztacie! >>**

Polub WP Moto
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.