Trwa ładowanie...
d2p7mpe

Nowa Skoda Superb poprowadzi tegoroczny Tour de France

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nowa Skoda Superb poprowadzi tegoroczny Tour de France
(Materiały prasowe)
d2p7mpe

Kilka tygodni po premierze flagowy model Skody przygotowuje się do swojego kolejnego ważnego, globalnego występu: jako najważniejszy „Czerwony Samochód” będzie przewodził stawce kolarzy prestiżowego wyścigu Tour de France, służąc jako mobilne biuro dowodzenia dyrektorowi wyścigu, Christianowi Prudhomme. Największy wyścig kolarski świata odbędzie się w tym roku w dniach 4–26 lipca. Za jego organizacją będzie stało w sumie aż 250 samochodów dostarczonych przez Skodę.

- Rola „Czerwonego Samochodu” w Tour de France to dla modelu Superb bardzo prestiżowe wydarzenie” – mówi Werner Eichhorn, Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu ŠKODY - Tour de France to wyjątkowa impreza sportowa, podczas której będziemy mieli szansę zaprezentować nasz nowy model nie tylko milionom kibiców zgromadzonych wzdłuż tras wyścigu, ale i kilkuset milionom widzów podążających za wyścigiem przed telewizorami i przez internet.

Nowa Skoda Superb jest już obecna na wybranych rynkach od połowy czerwca. Wsparta na platformie MQB, opracowanej przez Grupę Volkswagen, trzecia generacja najwyżej pozycjonowanego modelu czeskiej marki osiąga nowy poziom bezpieczeństwa, komfortu, integracji z urządzeniami przenośnymi, jak i ochrony środowiska, awansując w górny region samochodowej klasy średniej.

d2p7mpe

W zakresie miejsca na nogi żaden samochód w klasie średniej nie może równać się z nowym modelem Skody: 157 mm to prawie dwa razy więcej niż najbliższy konkurent. Co więcej, trzecia generacja modelu Superb ma jeszcze więcej miejsca w obrębie głów i łokci niż poprzednik.

Patronat nad imprezami rowerowymi podkreśla szczególną więź Skodt z rowerami: to od ich budowy rozpoczęła się 120 lat temu pełna sukcesów historia marki założonej przez Václava Laurina i Václava Klementa.

Źródło: Skoda

BlaBlaCar - ekspert ekonomicznej podróży. Dodaj przejazd i tankuj za darmo!

d2p7mpe

Podziel się opinią

Share

d2p7mpe

d2p7mpe