Trwa ładowanie...
ycipk-3e3psk

Nowa Astra i Meriva już się psuje

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nowa Astra i Meriva już się psuje
ycipk-3e3psk

Jak poinformowała firma General Motors Poland, wybrane egzemplarze modelu Opel Astra oraz Meriva mogą ewentualnie mieć usterkę fabryczną i w związku z tym zdecydowano się na ogłoszenie w naszym kraju prewencyjnej akcji przywoławczej.

Zgodnie z informacją przekazaną do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów przez firmę General Motors Poland, wybrane egzemplarze modeli Opel Astra oraz Meriva mogą ewentualnie mieć usterkę fabryczną i w związku z tym zdecydowano się na ogłoszenie prewencyjnej akcji przywoławczej.

Otóż jak poinformował producent, w pewnej partii egzemplarzy modelu Opel Astra J oraz Meriva B nie można do końca wykluczyć możliwości pękania śrub mocujących szyny fotela pasażera. Omawiana akcja naprawcza dotyczy na polskim rynku potencjalnie 373 samochodów. Naprawy wymagają tylko pojazdy z fotelem pasażera bez regulacji wysokości siedzenia.

ycipk-3e3psk

* TUTAJ SPRAWDZISZ NUMERY VIN * Koncern zawiadomił autoryzowane serwisy prowadzące sprzedaż na terenie Polski o prowadzonej kampanii naprawczej, serwisy te powiadomią właścicieli pojazdów objętych kampanią i zaproszą do wizyty w autoryzowanym serwisie w celu dokonania sprawdzenia i bezpłatnego usunięcia usterki, o ile zajdzie taka potrzeba.

Polub WP Moto
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3e3psk

ycipk-3e3psk
ycipk-3e3psk