Trwa ładowanie...
dnx6hn3
honda

Najnowsza Honda CRV już w Polsce. Pokazano ją w świeżo otwartym obiekcie dealerskim

W tym tygodniu działalność rozpoczęło nowe dealerstwo Hondy w Warszawie. Działające pod nazwiskiem właściciela - rodziny Wyszomirskich i zlokalizowane przy ul. Puławskiej. Krzysztof Wyszomirski z marką Honda współpracuje od 1994 roku, dlatego podczas oficjalnego otwarcia nowego salonu, zgromadzonej publiczności, zaprezentowano nową Hondę CR-V.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
NOWA HONDA CR-V W NOWYM OBIEKCIE DEALERSKIM
NOWA HONDA CR-V W NOWYM OBIEKCIE DEALERSKIM (Materiały prasowe, Fot: Honda)
dnx6hn3

Nowe, lśniące bielą dealerstwo zostało wybudowane zgodnie z najnowszymi standardami Hondy i jest jednym z najnowocześniejszych obiektów w kraju. Na 2000 m2 zaplanowano miejsce na kilkanaście samochodów ekspozycyjnych, 12 nowoczesnych stanowisk serwisowych, stację kontroli pojazdów oraz myjnie wewnętrzne. Ponadto, na terenie nowej inwestycji powstały myjnie zewnętrzne oraz aż 150 miejsc parkingowych, w tym 60 miejsc na dachu budynku.

NOWA HONDA CR-V W NOWYM OBIEKCIE DEALERSKIM Materiały Prasowe Honda Motor Poland
NOWA HONDA CR-V W NOWYM OBIEKCIE DEALERSKIM

Podczas prowadzonej przez znanych prezenterów motoryzacyjnych - Rafała Jemielitę i Jarosława Maznasa - gali otwarcia Jakub Wyszomirski, reprezentujący już drugie pokolenie zarządzające tym rodzinnym biznesem, powiedział:

dnx6hn3

„Współpracę z Hondą rozpoczęliśmy w 1994 roku, czyli prawie ćwierć wieku temu, świadcząc na rzecz tej marki usługi z zakresu napraw blacharsko-lakierniczych [...] Naszym marzeniem było jednak prowadzenie dealerstwa Hondy i udało nam się je spełnić po dwunastu latach. Powstał wtedy obiekt w Siedlcach, gdzie obecnie – oprócz samochodów – sprzedajemy również motocykle. Przez kolejne dwanaście lat uczyliśmy się marki Honda i pokochaliśmy ją na tyle, by podjąć się ogromnego wyzwania, jakim było wybudowanie dużego dealerstwa w Warszawie. Dziś z dumą mogę stwierdzić, że udało nam się tego dokonać i mamy nadzieję na sukces sprzedażowy.”

NOWA HONDA CR-V W NOWYM OBIEKCIE DEALERSKIM Materiały prasowe Honda Motor Poland
NOWA HONDA CR-V W NOWYM OBIEKCIE DEALERSKIM

Uroczyste otwarcie obiektu Honda Wyszomirski miało miejsce 8 listopada. Impreza ta była również okazją do świętowania startu sprzedaży nowej generacji modelu CR-V, popularnego SUVa Hondy, którego poprzednie wcielenia zdobywały już serca klientów na całym świecie - ze względu na intuicyjną obsługę, przestrzeń w kabinie i wysokiej jakości materiały wykończeniowych. W Europie wielkość sprzedaży tego modelu stanowi jedną czwartą łącznej sprzedaży nowych samochodów marki Honda.

Nowa generacja CR-Va oferuje jeszcze większą funkcjonalność, odświeżoną stylistykę, która rzeczywiście wprowadza ten samochód w XXI wiek, oraz zwiększony poziom bezpieczeństwo i komfortu podróżowania. Obecnie auto oferowane jest wyłącznie z turbodoładowanym silnikiem benzynowym o pojemności 1,5 litra z dwoma dostępnymi poziomami mocy. W pierwszym kwartale przyszłego roku do oferty dołączy wersja z napędem hybrydowym. Po raz pierwszy także CR-V dostępny jest z trzecim rzędem siedzeń.

NOWA HONDA CR-V W NOWYM OBIEKCIE DEALERSKIM Materiały prasowe Honda Motor Poland
NOWA HONDA CR-V W NOWYM OBIEKCIE DEALERSKIM

Oprócz prezentacji nowego modelu CR-V, na gości otwarcia Hondy Wyszomirski czekała niespodzianka w postaci sprowadzonego specjalnie na tę okazję kultowego supersamochodu - Honda NSX, który tym samym zadebiutował w stolicy.

dnx6hn3

Podziel się opinią

Share

dnx6hn3

dnx6hn3