Trwa ładowanie...
d3j21nr

Najbardziej absurdalne interwencje policji w 2018 r. Kierowcy i samochody

Trudno wyobrazić sobie bezpieczeństwo bez udziału policji. Interwencje funkcjonariuszy są najczęściej poważne i istotne, ale bywają i takie absurdalne. To te spośród nich, które dotyczyły kierowców lub samochodów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Najbardziej absurdalne interwencje policji w 2018 r. Kierowcy i samochody
(Policja)
d3j21nr

Lublin: Pijana 26-latka uciekła z miejsca kolizji do nieoznakowanego radiowozu

26-latka najpierw spowodowała kolizję, a później uciekła z miejsca zdarzenia. Szukając pomocy, wsiadła do nieoznakowanego radiowozu. Policyjnym wywiadowcom opowiedziała, co zrobiła chwilę wcześniej. Poprosiła ich ukrycie i pomoc w dalszej ucieczce. Mimo, że była nietrzeźwa, to szczerze sama się zdziwiła i zakłopotała własną niefrasobliwością, kiedy okazało się, że jak na spowiedzi wszystko odpowiedziała policjantom. Oprócz promili w organizmie miała na koncie sądowy zakaz prowadzenia pojazdów, a w aucie ubrania ukradzione w galerii handlowej.

Lubartów: Rozbił BMW przez dziwne zwierzę

Prawie 2 promile alkoholu miał zatrzymany nietrzeźwy kierujący. Pochodzący z Tanzanii 34-latek, próbował uciekać przed funkcjonariuszami po tym, jak rozbił pożyczone BMW. Twierdził, że przyczyną zdarzenia była antylopa, która nagle wtargnęła mu na jezdnię. Ponadto mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania.

d3j21nr

Włodawa: Pijany jechał na przesłuchanie w sprawie wcześniejszego kierowania w stanie upojenia

Policjanci z Woli Uhruskiej zatrzymali 59-latka, który bez prawa jazdy i po pijanemu jechał na przesłuchanie dotyczące wcześniejszego kierowania w stanie nietrzeźwości. Mężczyzna szczerze wyjaśnił policjantom, że nie ma prawa jazdy, bo zostało mu zatrzymane 2 miesiące temu za kierowanie po alkoholu. Wtedy "wydmuchał" ponad 3 promile, a teraz ma mniej, czyli jest poprawa.

Lublin: Włamał się do auta, zostawił portfel

Kryminalni z Lublina zatrzymali 34-letniego mieszkańca tego miasta, który odpowie w warunkach recydywy za kradzież z włamaniem. Mężczyzna włamał się do auta, ukradł dwa telefony i pieniądze w kwocie blisko 200 zł. Sprawca przez pomyłkę w schowku zostawił swój portfel, w którym był jego dowód osobisty.

d3j21nr

Podziel się opinią

Share
d3j21nr
d3j21nr